Black Panther (2018)

Tohle se nepovedlo. Jedna hvězda za těch pár minut kde jsou auta Lexus a pro pěknou kombinézu toho hlavního černýho papuánce. Film pro černochy by měl bejt plný drsných gangů a přestřelek a drahejch okázalejch věcí. Tady se jen furt poskakuje v hábitech doma v africe a problémy se vytvářeji hrozně uměle. To nemluvim o vtipu, ktrej tu vůbec neni. Nejlepší postava Andy Serkis-záporňák, který se jako jediný do role opravdu vžil a byl uvěřitelný, mi byl zabit v první půlce filmu, takže dokonce už nebylo na co se těšit.. Tohle je Marvelovská podpásovka, chci vrátit prachy vy černá bando!

Vejška (2014)

Nemam s tim problém. Možná jen víc stmelit děj, ale Vorel si to dělá po svim a tak už nehudruju a jsem rád za další solidní českej film. A tak nevim proč bych měl dávat 3 hvězdy, dam 4 :). Díky za Čtvrtníčka a Krause .. :)

Ona (2013)

Supr!

Vše je ztraceno (2013)

Nemám slov, dlouho jsem potřeboval aby se mnou nějakej film, respektive herec vytřel podlahu! Sem pěkně rozmachanej parchant a tenhle film mi v tom znovu utvrdil!

Gagarin: První ve vesmíru (2013)

Noo, pánové smekám! Už jsem nevěřil, že z Ruska přijde něco fajnového, ale Gagarin mě dostal!

Po přečtení spalte (2008)

KGB shit, CIA shit, and numbers and dates and numbers, numbers and dates! :D. Super!

Muž z oceli (2013)

Takhle si představuju Supermana!

Zpátky do ringu (2013)

Kdo neviděl Rockyho může být po shlédnutí ještě o něco víc nadšený, ale i tak je to špička!

Klub poslední naděje (2013)

Naprostá špička. Nebudu přece dávat čtyři hvězdy, bych musel bejt magor :)

Lásky čas (2013)

Nečekaně jsem se nechal strhnout. Super!