Ostré jako břitva (2008) (seriál)

První série je naprosto prdel nakopávající mazec - 90 %. Druhá série je trošku slabší, ale stále nadprůměr - 85 %. Třetí a poslední série navazuje na tu druhou a opět se zvedá laťka na 90 %. A jako třešnička na pomyslném dortu je dokonalý soundrack.

Útes smrti (2010)

Sympatická oddechovka s herci, které jsem později objevil ve vynikajícím australském seriálu Underbelly. Hra na kočku a myš mezi žralokem a člověkem.

Win Win (2011)

Celý film se nese v takovém pomalém, příjemném tempu, přesto jsem se ani chvíli nenudil. Musím přiznat, že jsem hlavnímu hrdinovi (perfektně jej zahrál Paul Giamatti, kterého začínám mít čím dál víc v oblibě) fandil, protože jeho situaci docela dobře rozumím. I ostatní postavy jsou sympatické, takže tady není co řešit.

Spanish Movie (2009)

Bavil jsem se, a to víc než dost. A to je u parodie to hlavní.

Hwaryeohan hyooga (2007)

Nejslabší korejský snímek, který jsem zatím viděl. Nicméně je dobře, že se Korejci nebojí reflektovat svoji minulost. Nejsilnější scéna byla ta, kdy armáda pustila korejskou hymnu a po úvodní sloce začali vojáci střílet do lidí. Takovou podpásovku jsem nečekal.

Expozitura (2009) (seriál)

Hodnocení po druhém díle. Snad se udrží aspoň tahle úroveň a nebudu muset jít ještě níž.

Keulraesik (2003)

Překrásný film s ještě krásnější hudbou, ještě teď se nemůžu zbavit toho příjemného pocitu a úsměvu na tváři. Korejci na poli romantiky bezkonkurenčně vládnou. 95%

Syčák Hesher (2010)

Výborná jízda plná "co to kurva..." momentů. Nevšední psychoterapeut Hesher a jeho metody, při kterých jsem každou chvíli dostával záchvaty smíchu. "A potom jsem uviděl svoji pravou kouli. Úplně poprvý. A říkám si: 'Kurva, vole! Moje koule! Koukni! Ještě jednu mám! Že jo? Je to dobrá koule. Pořád funguje.' "

Domov snů (2010)

Nemůžu si pomoct, ale tenhle film je děsně nevyvážený. Na jednu stranu masakr vším, co je zrovna po ruce - být ve filmu pouze tato část, je to na jasných pět. Nicméně části "vysvětlující" motivaci hlavní postavy mne vůbec nebavily, přestože jde o důležité téma. Výsledkem je dobrý film se špičkovými gore pasážemi.

Útěk z vězení (2005) (seriál)

Proč dvě hvězdy, když ještě včera byly čtyři? Podívejte se na seriál Oz! A abych nebyl nespravedlivý vůči těm, kteří si u seriálu Oz můj edit komentáře nepřečtou, tak ho sem radši taky dám: "Po dvanáctém dílu čtvrté série, který byl tak neuvěřitelně silný (ostatně, čtvrtá série je celá maximálně našlapaná a pro mne jednoznačně nejlepší), snižuji hodnocení Prison Breaku. Ten rozdíl je obrovský."