Restraint (2008)

Terezka má moc pěknou prdelku, škoda, že její přednosti jsou to jediný, na co se dá v tomhle snímku koukat. Postava Rona mne fakt iritovala, pošahanýho násilníka jsem mu prostě nevěřil ani za mák. A ačkoliv mám Stephena Moyera oblíbeného ze seriálu True Blood, tady mne neseděl. Agorafobik, kterej ve skutečnosti není tím, čím se zdá být? Ale no tak.

Noc žraloka 3D (2011) odpad!

Po delší době poctivej odpad! Já vim, měl jsem to čekat a vůbec se do toho nepouštět, když já ale ty "rybišky" mám tak rád. Tohle je ale tak neskutečně stupidní film, až si říkám, jestli to nebyl záměr a neměla to být parodie, na což se ale film tváří příliš vážně. Takže fakt nevim. Jestli ale máte chuť na takový scénáristický pecky, jako když černej borec půl dne krvácí z uhryznutý pazoury, načež se zvedne, zapálí oheň, do zbývající pracky vezme oštěp a jde pomstít svoji starou, tak s chutí do toho ;)

Hyojadong ibalsa (2004)

Opět výborně zahrané jihokorejské drama s mnoha komediálními prvky. Takovéhle spojení věcí vážných s těmi méně vážnými jsme mohli vidět třeba ve filmu Forrest Gump, což je i v komentářích hojně zmiňováno. Nicméně Korejci to prostě umí po svém. Fajnová záležitost, u které se pobavíte, a navíc procvičíte dějepis o době, kdy v Jižní Koreji vládl diktátorský vojenský režim.

The Fourth World War (2003)

Tohle nebude komentář k dokumentu, spíše takové povzdechnutí. Uživatelé Just.m3 a hlošík totiž pravděpodobně vůbec nepochopili smysl tohoto dokumentu. Ano, je to jednostranné, protože oficiální propagandy je v médiích dost. Naopak, ještě jsem neviděl, že by v oficiálních médiích dostalo svobodný a nijak neupravovaný prostor antiglobalizační hnutí. Ještě poslední věc, protože věta "Když mi někdo natočí demonstrující aktivisty, kteří jsou napadeni policisty, mám si okamžitě myslet, že mají pravdu?" mne prostě nemůže nechat chladným: Ne, opravdu si nemusíš okamžitě myslet, že mají pravdu, ale třeba si můžeš říct, že je něco asi hodně špatně, když jsou za svůj odlišný názor policií napadeni. A na základě toho si sehnat víc informací. Třeba jestli to napadení policií vůbec bylo v oficiálních médiích zmíněno.

Zombie v masce tučňáka (2011)

Těch sedm minut mi přišlo strašně dlouhých, možná proto, že se v nich vlastně nic moc neudálo. Dvě hvězdy za práci s kamerou a za ty nádherné barvy na louce a v lese. K vidění zde.

Goodness of the devil (2011) (amatérský film)

[100. komentář] Nevěřím. Nevěřím, že by někdo tohle kvůli čtyřem neznámým udělal. Přesto musím vyzdvihnout zpracování (i když jak píše kolega Segrestor, dosti krátké) a dobře zvolené protagonisty.

Cafe Flesh 3 (2003)

[Na doporučení playboxguest] Vtipné. Jak často se vám podaří opíchat Smrtku? Herecké výkony nic moc, ale o to tady přeci nejde, že? 60 %

Mŕtvola musí zomrieť (2010)

Slátanina je to pořádná, ale úplně na odpad! to není. Pár hlášek pobavilo. A Michaela Drotárová má pěknou prdelku.