Powder Park (2001) (seriál) odpad!

Další slátanina s bandou bezduchých retardů, kterou můžeme sledovat díky matičce Nově. 3 % za tu jednu hezkou 'herečku', jejíž jméno mne ale vůbec nezajímá.

Přísaha (2001)

Fů, tak toto mi tedy dalo. Drsný policajt v důchodu, v podání skvělého Nicholsona, jde neúnavně za případem, na němž mu prostě něco neštimuje. Postupně odhaluje spojitost s jinými případy a nakonec, díky šťastné náhodě, vymyslí bláznivý až ďábelský plán, jak vraha dostat. Nakonec to ale dopadlo úplně jinak, než jsem čekal. Což ovšem nemění nic na faktu, že jsem Nicholsonovi držel palce, aby mu jeho plán vyšel a modlil se, aby to nedopadlo špatně. Dávám tři hvězdy, mimo jiné i pro to, jakým způsobem mne film dokázal udržet v napětí a fandit hlavní postavě.

Lukostřelci (2011)

Historický akční film na korejský způsob. Sice je v něm spousta nelogičností, které kolikrát vysloveně bijí do očí - viz v komentáři uživatele Beastmaster4 zmiňovaný renonc se psy nebo nezabití nepřítele ve chvíli, kdy ho lze zabít a vyhnout se tak pozdějším problémům. Také mne dost vadila scéna s tygrem, ale co už, jedná se o korejský film a na takovéhle výstřelky bych si už mohl zvyknout. Každopádně, jde o velmi dobrý film volně inspirovaný korejskou historií.

Warrior (2011)

Jednu hvězdičku dávám dolů za slabší první třetinu filmu, ale jinak musím smeknout. Ten konec je neskutečně silný. Přes dlouhé odkládání jsem moc rád, že jsem se k filmu nakonec dokopal.

The Hangnail (1999)

Tak u tohohle jsem dostal dobrej záchvat smíchu!!! Parádní trest za skrblení, jen co je pravda. Supr animace, hlavně letícího psa, a taky hudba / zvuky. K vidění zde.

The Amputee (1974) odpad!

Uff, tak tohle mi ani trochu nesedlo. Neříkám, že mne nebaví gore a hektolitry stříkající krve, ale co má být tohle? Ne, prostě nemůžu hodnotit jinak. K vidění zde.

Project: S.E.R.A. (2012)

Stokrát omletá podívaná s nemrtvými, kterou nad vodou drží jen Julia Voth. K vidění zde.

Zelené hnutie (2011) (amatérský film)

Pěkně zpracované představení několika hnutí za osvobození Země a zvířat. Já vím, že všechny tyhle dokumenty nadhodnocuji, když já si ale nemůžu pomoct. =)

Urban Explorer (2011)

Ani nevím proč, možná kvůli zdejšímu hodnocení, ale čekal jsem od toho mnohem víc. Komentáře jsem si pro jistotu nepročítal, ale teď už tuším, že jsem udělal chybu. Když se totiž ve tři ráno u snímku, od kterého čekáte lekačky nebo aspoň trošku strašidelné atmosféry, nudíte, tak je něco hodně špatně. Takže, bezbohažel, nemůžu jinak. PS: (SPOILER!) gulášek byl chuťovka, ale původ masíčka mi byl jasnej hned (i když, to asi nebudu jedinej).