Ulice (2005) (seriál)

sem raci dyz babka s mati cuci na todle nez na Esmeraldu....vic po nich chtit ani nemuzu .)

Hitch: Lék pro moderního muže (2005)

spousta ftipnych situaci a gagu v cele s napuchlym Smithem :D ale bylo tu i par dlouhych nudnych scen o tom jak tezky je zivot(viz. skoro mi umrela sestra :´-( .....nebo sladoucky konec kdy vsechno dopadne prave tak jak si to vsichni preji.....no ale za ten xicht a za to ze sem se parkrat od srdce zasmal tu 4tou * proste dam ;-)

Smrtonosná zbraň (1987)

Akční buddy komedie s opravdu vtipnými hláškami a skvělými akčními scénami se stala základem jedné, pro mě asi vůbec nejoblíbenější série, která kdy byla natočena. Koukat na to můžu stále znova při každé TV repríze. :) 95%

Smrtonosná zbraň 4 (1998)

uz tu sice nefunguje spojeni mladyho rychlyho a vznetlivy poldy a starouse ale spis starouse a starouse ale i tak podava Gibson ve svym veku uctyhodnej vykon :) pravda, na prvni tri dily to nema ale to me nemuze odradit abych se znovu rad nepodival na svy oblibeny hrdiny

Mortal Kombat - Boj na život a na smrt (1995)

kdybych nebyl fanda hry tak by tenhle film nevybocoval od jinych mlaticek devadesatejch let...jako malymu mi to prislo jako super karate film...ted jako parodie ale i tak to ve me vyvolalo nostalgicky vzpominky :D

Nabít a zabít (2006)

Ten film mi připadal, jako by ho režisér spíchnul na koleni. Každopádně jsem se příjemně pobavil včetně ´´povedeného´´ závěru :) 75%

Taková normální holka (1999)

Na jednu stranu to je směšný, na druhou ale vlastně docela příjemný pokoukání se sympatickým obsazením. 60%

Sedm let v Tibetu (1997)

Silný příběh spojenými záběry parádní země. Jen ten Pitt by nemusel tolik vypadat jako nácek :) 85%