Jezero smrti (2008)

Skvělá atmosféra. Film mě vyloženě vcucnul, jak jinak se vysvětlovat vlastní neustálé křičení "Utíkej ty krávo blbá" . Celkově to nevyznívá hloupě jako většina hororů a závěr byl navíc totální masakr. Děsivej film. 85%

Hry bez hranic (1965) (pořad)

Heeej, tohle jsem sledoval ještě jako malej na chatě, kde nebyla elektřina a tak jsme napájeli TV baterkou z auta :D Nezapomenutelný 90%

Pátek třináctého (1980)

Těžko se ubránit občasným úsměvům. Holt doba pokročila, ale zábavný to docela je ;) 60%

X-Men Origins: Wolverine (2009)

Překvapení. Čekal jsem stupidní film, který vaří z vody. Ale Hood nabízí, na komiksovou úroveň, vlastně docela koukatelný scénář. Hugh jako Wolverine je sympaťák a Liev (Není to zrovna můj favorit) vlastně taky. Celkově se mi pak Wolvirine líbí i jako prequel pro X-men a splnil snad všechna očekávání. 80%

Normal (2009)

Forma zvítězila nad obsahem. A je navíc smutné, že ani ona mě, až na pár vyjímek (Promítaní křičící Havlové na strnulou a na pohled klidnou Havlovou) za moc nestojí. Kňažko není špatný, ale přeci jenom nemůžu říct, že bych si scény s ním užíval. Dagmar pak ani nedostala dostatek prostoru něco předvést. Navíc některé monology hlavních postav mi trhaly uši. Neustálé rozumování a debatování Kurtena s Justem pak bylo, jak to říct, podlézavé, ale vlastně o ničem. A závěr, který postrádal logický pohled na věc, a místo toho nabídnul snovou romantiku, mě totálně dodělal. 50%

Psycho (1960)

Vynikající Herrmannova hudba je na celém filmu to nejlepší, a pro mě i to jediné, co ani po letech neztratilo nic ze svého lesku. 80%

Šejdrem (2008) (TV film)

Příjemný, trošku hloupý a naivní, ale vcelku zábavný filmeček 75%

Domácí mazlíček (2008)

Blbost, totální kravina, sázící na atraktivitu Anny Faris, která hloupočkou blondýnku zvládá dokonale. Celý je to strašně tupý a myslel jsem, že mi jebne dřív, než bude konec. Bže, proč??? :D

Oko dravce (2008)

Není to špatný, ale nejsem zrobna Shiaouv obdivovatel, tak mě to tolik nevzalo. Ale tempo to má slušný. 70%

P2 (2007)

Byl jsem zvědav, co teď točí ten divnej kluk s kamerou z American Beauty a dostalo se mi výstižné odpovědi. Zajímavý nápad s parkovištěm nebyl, jak už to tak u hororů bývá, dotažen do vydařeného konce. 60%