Hancock (2008)

Tohle ani Will nemohl zachránit. Tupý scénář a naprosto nevyužitý potenciál. Navíc ten konec to celý pohřbil. Takže vlastně stačí zhlédnout trailer a o nic zajímavýho člověk nepřijde. Škoda 50% PS: "Dobrá práce lidi, dobrá práce"

Mrtvý muž (1995)

Ty kytarový riffy byly jedinčný, ale do teď nevim, jestli se mi vlastně líbili. Jako vlastně celej film.

40 let panic (2005)

Kratší stopáž by neškodila, ale jinak to bylo vtipný, milý a hlavně zábavný 75%

Rychlí a zběsilí (2009)

Spokojenost. Dostal jsem vše, co jsem od Fast and Furious "2" (existenci původní dovjky a zvrácený trojky bych nejraději vymazal) chtěl a očekával. 4tá hvězda asi jen díky nostalgii kvůli jedničce, která je mou srdcovou záležitostí a viděl jsem ji nesčetněkrát, ale i tak jde o super akční film se skvělýma kárama. 80%

Valkýra (2008)

Ne u každého filmu si to člověk uvědomí, ale u Valkýry mě Singerova nadstandartní režie vyloženě bavila. Volba herců dokonalá. Cruise sice nemám rád ,ale tady mi po dlouhý době sednul. A ostatní herci, no, stačí si přečíst ta jména ;) Atmosféra je super a za celý film nepoleví. Valkýra mě pohltila natolik, že jsem si v závěru přál, aby byl Hitler skutečně mrtvej a akce se podařila. Bohužel, ale o to víc byl konec silnější. 90%

Superbad (2007)

Okamžiků, kdy jsem se od srdce zasmál moc nebylo. Vlastně si ani na žádný nepamatuju. Občas jsem se sice usmíval, ale to je trochu málo. Po Zbouchnutý jsem holt čekal víc. Navíc hlavní hrdinové mi k srdci nijak nepřirostli, a ani ty jejich kočky moc pěkný nebyli takže na komedii docela nuda. 50%

Gran Torino (2008)

"Ne, víc už nenoste. To je to kuře s koulema? Ok, tak poďte dovnitř." Nikdy bych ani nepomyslel, že by Clint mohl bejt i vtipnej, navíc jako Walt je neskutečnej drsňák, kterej by strčil do kapsy snad i Bruce. 90%

Hellsing (2001) (seriál)

Super hudba a husťáckej Alucard (čti pozpátku) jsou základem kvalitního anime seriálku, jehož potenciál ale nebyl zcela využit. Umím si představit prostě víc, než co dokázalo nabídnout 13 dílů. PS: Chci hranej film :D 85%

Prázdniny (2006)

Kate super, Jude a Jack v pohodě. O Cameron psát nechci, protože mě už unavuje její neumětelství. Hlavní ale je, že to celé nefunguje a doufám, že se Kate podobných průserům(Vzhledem k jejím měřítkům :P) vyvaruje, protože je jí na tyhle potrhlosti škoda. 60%