Perný den (1964)

Zhulenej Ringo ruluje :D 75%

Coffy (1973)

Brokovnice, poprsí, héro a pořád do kola. No nebylo to špatný, ale můj šálek kávy to rozhodně není. 4tá * je za Pam, o které se mi bude ještě dlouho zdát. 75%

Deník nymfomanky (2008)

Tenhle film si hraje na něco, čím opravdu není. Snaha porozumět nemocným lidem se utápí v softpornografických scénách, které jsou jinak nicneříkající a tak trošku účelové ale hlavně co nejvíc šokující. U řady filmů je lehká erotika jedině plus, ale u Deníku nymfomanky je to jen prvoplánový pokus získat si diváka k co nejjednodušímu příběhu bez sebemenší výpovědní hodnoty, kterou nejvíc potvrzuje a zároveň utápí slaboduchý scénář bez jakýchkoliv odpovědí. 30% PS: Jako soft velice kvalitní matriál.

Útěk do divočiny (2007)

Ta hranice mezi poetikou a kýčem je tu opravdu tenká. Občas mi právě vadila přehnaná stylovost tuláctví. Jinak názorově velmi příjemný snímek, jen si nejsem jistý, že plně dostál svému jménu, které si na csfd vydobyl. 80%

Podivuhodný případ Benjamina Buttona (2008)

Sázka na jistotu. Z Fincherovi strany ,pro mě osobně, trochu zbabělá, ale na druhou stranu. Je správné režisérovi vyčítat, že stále netočí jen dokonalé filmy, i když v porovnání s ostatními je to stále vysoký nadprůměr? 85%

Scrubs: Doktůrci (2001) (seriál)

S přibývajícími sezónami to už na plnej počet není, ale i tak Scrubs zůstávají pohodovým serialem.

Armáda temnot (1992)

Bohužel jsem Armádu viděl s dabingem, což už podle srovnání s trailerem je neskutečný rozdíl. Škoda. Věřím, že v původním znění bych ještě jednu * přidal ("Český" Bruce přišel o všechnu coolovost a jeho hlášky nefungují), ale teď prostě nemůžu. Zas taková sranda to takhle nebyla. 60%

Tohle je Sparta! (2008)

Zasmál jsem se asi 3krát což je po hříchu málo. Všude cpou nechuťárny, leč schází zde humor. Vlastně ani nevím, proč nedám rovnou odpad. 10%