Pánská jízda (2004)

dobrej, 100minutovej sit-com, pri uhlu pohledu jako na film se mi chce zvracet ale na sobotni odpoledne se to jako kulisa k veceri jevi vskutku pozitivne.

Ratatouille (2007)

Po imbecilnich a podle me dost trapnych Cars, ktere staly akorat tak na high tech animaci, ptze jejich pribeh stal za starou backoru a me silene nudil, je Ratatouille ta spravna odpoved. Skvely pribeh nabity humorem a hlavne bez zbytecneho sentimentu ktery tekl vsem Cars z nadrze. Maleho mysaka si musite zamilovat, jeho nadseni pro vareni je inspirujici a postavy jsou spravne napsane. pro me nejlepsi animak poslednich peti let.

Pusinky (2007)

mam z toho dost rozporuplny pocity....esli se na to este nekdy donutim podivat tak si treba udelam konkretnejsi obrazek.

Skála (1996)

opravdu nechapu nadseni z tohole prumerneho snimku. jedine cim se film lisi od jinych akcnaku je skvele obsazeni ale jinak je to dalsi americka kktina, ktera nabizi pouze nadupane akcni sceny, nic vic a to me na vic jak tri hvezdicky u filmu ktery mel mnohem vetsi ambice proste nestaci.

Insomnie (2002)

kvalitni scenar a tradicne uzasny pacino :)

Igby (2002)

prima film o tak trochu netradicnim teenagerovi, sem moc rad ze sem videl film v puvodnim zneni s titulky.

Konec světa (1999)

arnold je arnold. vcera sem zkouk rudou sonju a neska end of days a musim konstatovat ze arnieho vyraz pri namaze ci bolesti se za poslednich 20 let vubec nezmenil k lepsimu :D jinak na koukani po prichodu z hospy je to prima ale umelecky zazitek bych v tom ani nezkousel hledat.

Transformers (2007)

kdyby mi bylo opravdu neco kolem deseti tak to hltam ani nedutam ale takle to na me bylo moc, imbecilni hudba a dementni, k ponauceni vedouci dialogy mezi robotama me deptali celou dobu. jediny co mi to nechava na 3* je shia a vizualni zpracovani robotu, ktery je uchvatny...jednoho bych taky chtel. ale jinak bayovka jak prase, na ktere sem si tentokrat prilis nesmlsnul. 60%