Spider-Man 2 (2004)

Více akce, tudíž zábavnější než jednička. Ale pořád mi to přijde hrozně dětinské. 75%

Spider-Man 3 (2007)

Není to vyloženě odpad a věřím ,že malým dětem se to bude zase líbit, ale já u toho umíral. Poslední hodinu všechny hlavní postavy neustále sentimentálně pláčou, staří kolemjdoucí trousí rady aniž by se o ně někdo prosil a nakonec americká vlajka přes celé plátno. Tupoučký scénář a vyvrcholení celé zápletky, které by neuhádla ani Vědma z matrixu, všemu nasadilo korunu. Jediným plusem bylo několik povedených vtípků a Venom, ale tyhle maličkosti nemohou napravit ten 140 minut dlouhý brak, který mi cpal Raimi do hlavy. Holt "výborných" komiksových adaptací se "náročné" americké publikum nikdy nenabaží. PS: Tobey Maguire je stejnej sympaťák asi jako Hitler. 25%

Operace Silver A (2007) (TV film)

prvni dil je spis na 3 a pul ale druhej 5* me uplne dostal......realita z toho jen cisila a behem zaverecne pulhodinky jsem se nemohl zbavit neprijemneho mrazeni na zadech......bravo reziseru strachovi ktery dokazal v chudych pomerech ceskeho filmu natocit takovyhle film ktery nam priblizuje a to opravdu podrobne jak zivot za protektoratu vypadal.

Adéla ještě nevečeřela (1978)

Skvělá parodie, která je mnohem zábavnější než by si mohl člověk mého věku myslet :) Nejzábavnější část byla určitě ta, kde dvojice vyšetřovatelů objevuje krásu pražských výčepů :P 90%

Drsňák Dudley (1999)

zhovadilost na kerou sem chvili cumel s otevrenou pusou abych ji posleze dokoukal s usmevem na rtech :D

Ztracen v La Mancha (2002)

Frustrace a pocit neschopnosti musely sužovat vsechny lidi, co na tom pracovali a nejvic asi samotneho Gilliama, který ustupoval ze svých naroku víc a víc a jen pozoroval, jak jde všechno do prdele. S těmito potížemi a finanční omezeností, která Terrymu neposkytla volnou ruku, aby mohl vytvořit vlastní vizi dona Quijota, jsem vlastně rád, že film nakonec nevznikl. Ale na druhou stranu je taky fakt, že jediná společná scéna Deppa a Rocheforta mě vážně dostala :)

Prime (2005)

netradicni konec me potesil asi nejvic :)

Million Dollar Baby (2004)

trochu mi dalo zabrat skousnout to ze hlavni hrdinka k urazu prisla takovou shodou nahod zapricinenou "zlou a bezcitnou" nemkou....ale pote kdyz jsem se na to povznesl sem opet valil bulvy :)

300: Bitva u Thermopyl (2006)

Vizuální nářez. Butlerova životní role a sekvence jeho boje s peršany těsně předtím, než je svrhnou ze skály je prostě dokonalá. 85%