Okrsek 13 (2004)

akcni nadupanost ktera stoji na vykonech zakladatele Le parkouru Belleho=3* + jedna za evropsky puvod filmu :P

Muži v černém 2 (2002)

mnohem vice zalozeny na pocitacovych tricich ktery ale povetsinou odpovidaj spis beckovymu hororu nez filmu tohodle razeni....jediny plus je opet Smith kterej dokaze vnyst odlehceni a humor do jakyhokoli kinematografickyho pruseru.

Honey (2003)

nechci to hanit, pri cekani na uvareni obeda me to prijemne zabvilo ale znova bych to videt nemusel, hiphop kdo vi jak nezeru, maly cernossky gangsteri se satkama na hlave mi pridou smesny a tak jedinym pozitivem zustava Alba na kterou se da aspon divat...

Odplata (1999)

naprosto genialni gangsterka a melovi nejde nefandit ;)

Zodiac (2007)

Druhá projekce můj názor otočila o 180 stupňů. Kulervoucí sedmdesátková atmosféra mě totálně rozsekala. Ano mohlo by to být kratší, ale sám nejsem schopnej říct, co bych z filmu vystřih. Každopádně labužnická záležitost, která se sice Se7eN nemůže rovnat (to ale žádný thriller), ale určitě se v rámci žánru směle zařadí těsně pod vrchol. 85%

Pleasantville: Městečko zázraků (1998)

diky jedinecne vizualni strance a kontrastu filmoveho uhlazeneho mestecka s rozjivenou reese se vyklubal mily film ktery neamerickou formou(mam na mysli do oci bijici napisy: do negru se nestrili atd. ...holt amici :P) priblizuje problem rasismu a potlacovani vyjimecnosti kazdeho jedince ;)

Novodobí Robinsoni (1998)

ta 1 hvezda je njspis za to prostredi kde se film odehrava :P

Stepfordské paničky (2004)

hm tak se dost rozpacitej pac sem z toho zezacatku cejtil takovej Burtonovskej nadech ale to provedeni me nakonec zklamalo...efekty me taky neoslnily a cely to bylo dost nemastny neslany, treba to ze se pointu dozvime uz v prvni polovine filmu a pak nasleduje jen nudne povidani a trapnej konec.

Král Artuš (2004)

neuveritelna slatanina ktera sazi jenom na zname postavy, kdyby v tom nehral Owen tak se na to ani nekouknu no a Knightleyova je hnusna kost a kuze a houby princezna guinevra...zajimavej napad ale provedeni ubohy

Spider-Man (2002)

Naivní, hloupé a obsazení Petera a Mary Jane podle mě příšerné. Nicméně i tak jsem to jako malej miloval. 75%