Transformers (2007)

kdyby mi bylo opravdu neco kolem deseti tak to hltam ani nedutam ale takle to na me bylo moc, imbecilni hudba a dementni, k ponauceni vedouci dialogy mezi robotama me deptali celou dobu. jediny co mi to nechava na 3* je shia a vizualni zpracovani robotu, ktery je uchvatny...jednoho bych taky chtel. ale jinak bayovka jak prase, na ktere sem si tentokrat prilis nesmlsnul. 60%

Harry Potter a Fénixův řád (2007)

podle me nejlepsi, ale ne dokonalej potter....tenhle dil jako prvni splnil slibovanou temnotu a ocenuju i prvky thrileru a hororu, to sem si pak rikal, jo to je konecne hustej potter ale nekdy sem si myslel ze si delaj prdel viz scena s Cho (to je jmelí), tydle zavahani mi kazi jinak dobrej dojem ptze jinak je to skvela podivana.. 80%. jo a lenka laskoradova je fakt cool :D

Gappa (1967)

vim ze na svoji dobu to melo skvely triky ale v nasi hi tech pritomnosti je to strasnej shit :) obcas se zasmejete pri pohledu na ty maniky prevleceny za ptakoryby ale po chvili se vam to ohraje, vykony hercu sou mozna este ftipnejsi a celej film hazou do kytek, snad nejlepsi moment filmu je veta kterou v zaveru pronese japonske devce "vzdam se sve prace biolozky, vratim se do rodneho mesta, provdam se za obycejneho urednika a budu prat pradlo" viva la socialismus :D

Americká krása (1999)

uzasny spacey, uzasna hudba,uzasna kamera, uzasny film......to chce potlesk pac takovych filmu je jako safranu.

London (2005)

nemuzu si pomoct ale po prvnim zkouknuti mam pocit, ze nebyt dvou hlavnich akteru v cele se Stathamem tak by film zapadl do sedi prumernosti, ale jelikoz se producentum podarilo ziskat znami tvare tak se mi docela libil i film......mozna tomu dost pridava i fakt ze hned predtim sem na hbo koukal na Lock Stock and two smokin barrels kde statham kapnul na moji notu .)

Americký Shaolin (1991)

jako malej sem to mel na kazete a obcas se na to s bratrancem kouknul...ted bych se asi bavil zase , jen z trochu jinych duvodu :)

Petr Pan (2003)

petr pan je mi dost nesympatickej, ostatne stejne jako zubata wendy....celou dobu sem je jenom musel sledovat(ty zuby) a spatne sem se soustredil na film. ale vazne, nez tuhle pestrobarevnou ptakovinu, to raci spielbergova Hooka.

Hledání Země Nezemě (2004)

tech 85% mi sedi...par okamziku mi prislo zbytecnych a daly by se urcite nahradit necim lepsim ale zas na druhou stranu, radi se dycky lip a film to byl jinak Krasny :)

Syriana (2005)

90% ale verim ze ten, kdo se o tohle tema vubec nezajima, se bude treba i pekelne nudit.

Chirurgové (2005) (seriál)

na rozdil od ER a Chicaga hope me to bavi...v tom bude asi ten nejvetsi rozdil .)