Kruh (2002)

Jestli jsem se bál? Řeknu to takhle, takový mrazení v zádech sem už dlouho neměl...a to nezmiňuju, jak moc toužebně jsem vyhlížel závěrečné titulky a rozsvícení světel :P

Velmi nebezpečné známosti 2 (2000)

Oproti prvnimu dilu je to brany vic jako komedie, nerikam buhvijak ftipna, ale standard mezi tema teen. Bohuzel se to menuje Cruel intentions 2 a vzhledem k tomu musim srovnavat s prvnim dilem ktery se mi libil a zaujal nejen jednoduchymi ftipy typu: holka se u dela na sedle,haha" ale i necim vic ;-)

Kabaret (1972)

Skvela atmosfera, skvela ustredni dvojice, a mrazeni v zadech, at uz z greye a jeho "werichovsky" podprahovych vystoupeni tak i z "prokazaneho spiknuti skupiny pitomcu".

Rozum a cit (1995)

Po tom co sem kouknul na pychu a byl nadmiru spokojen, se mi pod ruku dostalo dalsi dilko od austenovy. No...jednoduse pycha mi k srdci prirostla vic, asi i z osobnich duvodu :) ale jinak je to nadprumerna romantika se skvelymi herci, zvlaste pak sem si uzival kazdou scenu s Lauriem :) uz tehdy sarkastickym jak jeden znamy lekar z jednoho znameho serialu :)

Zpátky ve hře (2005)

Nevidet Lawrencuv ksicht, tak tomu filmu asi ani nedám šanci. Takhle se z filmečku vyklubala docela vtipná pohodovka, která po ránu příjemně sedne. Nejlepší scéna je jak to prostorově výraznější děvče zmlátilo kolemjdoucího a navrch mu ukradla skejta :D

Útěk z vězení (2005) (seriál)

nevim ze ste z toho takovy udelany, hlavni typek je fakt borec, jeho vlastnosti, ci nemoce z nej dela superhrdinu kterej zdola kazdou prekzaku, nevim....po desetu dilech sem prestal tuhle kktinu sledovat, podle me doceal shit.

Experti (2006)

tak dementni scenar se jen tak nevidi a konec, kterej pride jako blesk z cistyho nebe. no zustal sem cumet s otevrenou pusou jak tohle nekdo moh vymyslet. je to skoda protoze par vtipnych situaci tam bylo a s hadkovou promenou to docela nabere spad. jenze tech par scen plus prijemnej hadek jsou to jediny dobry na filmy. Ostatni herecky vykony nema smysl komentovat, hrajou jak retardovany(a to este urazim retardovany) no a scenar.....hh ukazkovej pripad jak to nema vypadat :) skoda