Musíme si pomáhat (2000)

Na tohle se vždycky dobře kouká :) Kemr boduje. 80%

Milionový závod (2001)

15:00, sobotní odpoledne, ideální pro takovýhle filmy ;) 60%

Česká RAPublika (2008)

Výpovědní hodnota dokumentu je 100%. Všichni ty kokotci s rovnýma kšiltama bez špetky talentu dokazujou, jak podprůměrný pozéři jsou. Navíc jak sami (nevědomky) uznaj, lidi vlastně choděj jen na beaty a kundy v minisukních, a ty hustý "rapeři" už prostě něco nesmyslnýho a velkohubýho do těch mikrofonů zamumlaj. Taky mě pobavil fakt, jak brečej a obhajujou se, že je to jejich styl a životní volba a následně v dalším songu kérujou do rockerů, punkerů nebo popíků. A už vůbec nechápu název filmu, Česká Rapublika? Spíš Česká HipHopublika, protože tohle přece není rap. Budu se opakovat, ale blábolení drsňáckejch,s prominutím, sraček na VYPLNĚNÍ vykradačský "hudby" (No ok, Některý beaty dokážou rozhejbat tělo, ale je to vůbec o skillu?) je přesně ten Supermarketismus (WTF? Jak přišel na takový slovo?) a MTV styl, kterej oni fakt nesnáší a brojí proti němu. Ouu, chtěl bych s nima hodit řeč na tohle téma, ale asi bych se jen dozvěděl, že tomu nerozumim, případně, že jsem fakt "low". PS: Moje chorá babička po mrtvici dokáže složit lepší básničku, než česká "vrcholná" HipHop scéna. 60%

Kung Fu Panda (2008)

Příběh je šablonovitej, až to nudí. Nic omletějšího už autoři opravdu natočit nemohli. Na druhou stranu animace skvělá a bitky jsou super. A pandovo parodování některých, pro Kung-Fu filmy, tradičích scén bylo dokonce legrační. Jeho přerod v dračího bojovníka byl ale zase příliš náhlý a trochu moc jednoduchý, což mi trochu vadilo (Nj já vim, že to je animák ale i tak.) Takže asi tak no. 70%

Protiklady se přitahují (2008) odpad!

Freddie nám ztloustnul a ztratil svý mladistvý kouzlo, který do značné míry zabíralo v "teen" romantických komediích, a Taryn Manningová si mých sympatií získala asi tolik, jako ToiToi budka na RockForPeople. Takže vina nebude ani tak v hercích, jako spíš v castingu. Absolutně zbytečný film. 0%

Osudový dotek (2004)

Na můj vkus trochu překombinovanej scénář 75%