Bambinot (1984) (seriál)

Tvůrci příliš popustili uzdu své fantazii a stvořili něco, co je hodně nestravitelné. Radši nekoukejte.

Bojíte se tmy? (1990) (seriál)

Nepovedený pokus o hororový seriál pro mládež.

Arabela (1980) (seriál)

Příliš mnoho postav je asi jediná výtka tomuto skvělému seriálu. Proto jen nadprůměr a ne špička.

The Andy Dick Show (2001) (pořad) odpad!

Jen pro fanoušky úchylného humoru. Mezi ty já nepatřím.

Jump Street 21 (1987) (seriál)

Typický produkt 80. let i s tehdejší strašnou modou. Detektivky s morálním poselstvím pro mladé.

18 kol spravedlnosti (2000) (seriál)

Typický americký detektivní seriál, který je sice týmový, ale hlavní roli hraje šéf. Průměr.

Pán prstenů: Dvě věže (2002)

Odchylek od knihy je hodně a i když tam jsou jen drobné chyby, je to dost na to, aby tenhle film ode mne nedostal absolutní hodnocení. Legolas na skejtu (nebo štítu?) kosící skřety je fakt divnej, ale budiž. Samozřejmě, že Gimliho humor tenhle film vítaným způsobem odlehčuje. Ale i tak tvůrci prokázali možná až moc invence a film není věrnou kopií knihy(což po filmových adaptacích knih požaduji). Za zhlédnutí ale stojí.

Byl jednou jeden král... (1954)

Jedna z nejlepších pohádek v historii československého filmu. Jako vždy vynikající Werich, a navíc Kačírková na vrcholu krásy.. Když k tomu přidám kouzelnou babičku Brzkové, tak musím hodnotit pětkou.

Bonnie a Clyde (1967)

Jediný film, u kterého kritici kompletně obrátili. Nejdřív ho odstřelili a pak dostal Oscara.... Strhující drama popisující život dvou slavných lupičů.. Beattyho triumf.