Cesta do ráje (1997)

Nic, co bychom uz nevideli. Jen trosku s jinymi veznemi - pouze zenami a s trochou radosti z hudby. Jinak bohuzel neprinasi nic noveho.

Šťastný to muž (2018)

Film s dlouhou stopazi, coz vy ale nespozorujete. Tak to ma byt. Film plny zajimaveho vypraveni, zvratu, pychy, bohatskvi, chudoby a uzasnych technickych napadu, ktere preskocily mnoha leta. Pro me je tohle velky film, ktery nezadrhne a proste bavi a vtahuje do deje. Parada.

Kohout (1981)

Velmi podareny film z prostredi, kde schazi mlady muzsky a je tu jen jeden a ten si sveho postaveni uziva tak, ze ho zneuziva. Pekne, prijemne.

Proti ledu (2022)

Beckove prumerne, chvilema nudne, chvilema zajimave. Neni vam u tv zima, nebojite se o hlavni hrdiny, ani jim moc neprejete preziti. Mozna uz aby to melo nejake rozuzleni. Skoda.

Čekání na Aňu (2020)

Velka skoda, ze se takove tema zpracuje tak, ze to sotva dokoukate. Snad vam v tom trochu pomuze Jean Reno, ale on je tu spis takove krovi. Nejspis natoceno na´jako fim pro deti a mladez, protoze to bylo skutecne dost nezajimave a nepoutave natocene. Co tomu asi dalo korunu byl dabing, ktery pravidelne filmum skodi. A myslim ze TV dabing je jeste strasnejsi. Skoda, skvele jsou scenerie hor a prostredi, ve kterem je film natoceny. To je ale malo.

Vánoční příběh (2022)

Ano, dalo by se tam najit spoustu situaci, ktere nejsou pravdepodobne. Ale to je casto k videni. Kdyz se povznesete nad to, tak dostanete dvouhodinovou hereckou jizdu. Je tady takova skvela kupa skvelych hercu, kteri jsou nejspis velice citlive vedeni reziserkou. Mnohokrat prichystane do detailu, mnohokrat naprosto skvele. To nejlepsi, co jsem tyhle vanoce videl. Skvely Karel Roden, Jana Plodkova a videt oba velikany zase spolu - O.Kaiser a J.Labus, jak jim to spolu skvele slape! Velka parada. A to nemluvim o velmi vtipnych situacich, kdy jsem byl skutecne u televize slyset :)

Betlémské světlo (2022)

Dve jenom proto, ze se sem tam objevilo neco vtipneho. Proc tohle, kdyz je takovy vypravec? Slatanina…

Jsou světla, která nevidíme (2023) (seriál)

Naprosto ackovy film/miniserial, kde funguje vse a je to pecka. PAradni atmosfera, dej, realie. Kdo ma rad valecne filmy, resp. z tohoto prostredi, nesmi vam ujit. Skvely esesak, co shani vysneny diamant. Ten je tak odpornej, ze snad nic jinyho uz ´do smrti nemuze hrat :)