Bruno (2009)

Na pobavení dobré, ale jinak totální brak. Plné bizarností, nechuťáren, totálně mimo mísu. No což tlemil jsem se, jak je možné natočit takovýhle paskvil, dal jsem tomu 3*, ale musím to změnit na jednu a už se k tomu nikdy nevracet, ne-li to raději celé zapomenout.

Bláznovství (2008)

Dlouho jsem chodil kolem tohoto filmu jako okolo horké kaše. Byla to chyba. Film mě neskutečně bavil, zejména kvůli dialogům. Každý se staví k životu různým způsobem, někdo to v sobě dusí, někdo se svěří kámošům, někdo si najde cvokaře, se kterým se stane kámošem stejně jako ve filmu. Dopadlo to pro mě neskutečně zajímavě a když už člověk myslí, že je na dně a už ho nic nečeká, z ničeho nic může začít úplně jiná etapa života, něco nového, něco zajímavého nebo prostě jen nějaká maličkost, která totálně změní tu nudnou každodenní rutinu.

Krycí jméno U.N.C.L.E. (2015)

Celkem solidní akčňák s docela dobrou zápletkou. Zprvu jsem chtěl nasadit plnou palbu, ale objevily se mírné nedostatky. Na filmu mě bavilo prostředí a hrdinové, troška italské slízlosti a mafiánského prostředí obohacená o trochu smrtícího adrenalinu. Není to úplně můj styl filmů, ale i přesto mě to bavilo, nechtělo se mi od toho odejít a stále mě to drželo, co bude asi dál. Pro mě taková hodně pěkná čtyřhvězda.

Kokuhaku (2010)

Podařený snímek se skvělou zápletkou, do poslední chvíle člověk nevěděl, co se doopravdy stane a jak to celé dopadne. Psychologické drama jak má být. Jak lehce manipulovat s lidmi, až jsou schopni zajít do největších extrémů, aniž by si uvědomili vlastní chybu. Dopadnout až na vlastní dno! Nezbývá než opět zaplesat nad japonskou tvorbou, je vidět, že japonská kultura a myšlení se mírně vymyká zbytku světa. Tento film mě tak nadchnul, že mnou odkládaná japonská kinematografie se brzy vrátí do mého hledáčku.

American Horror Story - Hotel (2015) (série)

Konečně série, kde to prostě hltám, super, skvělý, úžasný. Zvraty jak prase, dekadence, morbidita a tak to mám rád. Lady Gaga hustá jako prase, Finn Wittrock mě v této sérce neskutečně baví. Zatím ze všech sérií pro mě tato absolutní top.

Kdo přežije - Cambodia – Second Chance (2015) (série)

Tato série má konečně náboj, absolutně nepředvídatelné, hrozně moc zvratů, podrazů, přetváření spojenectví. Dlouho jsem čekal na takhle vydařenou sérii. Doufám, že finish bude totální pecka a ať už vyhraje kdokoliv, tak to bude proto, že dokázal ostatní přehrát.

Naše dovolená a jiné pohromy (2014)

Nenazval bych to úplně komedií, ale bylo to zábavné a myslím, že se to týká nejedné rodiny. Každopádně jsem si film užil a parádně mi sedl, proto jsem dal plnou palbu. Něco takového jsem potřeboval vidět.

Konečně doma (2015)

Pro milovníky animáků to bude další pěkný snímek, moc hezké, dojemné a vše dobře dopadlo, tak to mám rád, i když občas trocha tragedie neuškodí.

Jméno (2012)

Na můj vkus dost dlouhé, mnohdy nudné, naštěstí to zachránili vtipné pasáže a závěr.