Lucifer (2016) (seriál)

Po řadě doporučení jsem se odhodlal podívat a nelituji toho. První dva díly totál bomba, pak trošku slabší, ale čím blíže konci, tím zase lepší a lepší. Komediálnost Toma Ellise famózní jak si to dává, asi lepší herec by se na tuhle roli nehodil. Krásná policistka L. German, trošku mě mrzí, že tam nebyla muchlovačka, mě by se tam i líbila, nu což další série na dohled.

Kdo přežije - Kaôh Rōng (2016) (série)

Celkově to nebyla špatná série, ale určitě nebude patřit mezi moje topky. Nevidím zrovna vítěze jakého jsem si představoval, tudíž mírné zklamání na konec, každopádně se těším na další série a doufám, že budou lepší nebo aspoň srovnatelné s touto.

Dánská dívka (2015)

Na začátku filmu jsem se cítil poněkud trapně, neměl jsem vůbec pocit, že bych měl film vůbec dokoukat. Ale kdysi jsem se zařekl, že když už něco zapnu, tak to dokoukám. 2 hodinky utekly a nakonec jsem i pár slziček uronil. Nicméně měl jsem větší očekávání a mám z toho dost smíšené pocity, ve filmu bylo pár momentů. kdy jsem se za mužské pohlaví styděl.

Musíme si promluvit o Kevinovi (2011)

Již od začátku filmu mi bylo divné, co se bude asi dít, celkem dlouhá střední pasáž filmu mi přišla poněkud nezáživná, avšak konečná pasáž mě hodně bavila, rozuzlení bylo pro mě šokující, mírně očekávané, ale brutální. Trochu jsem očekával více emocí od hlavní postavy, její reakce mi mnohdy přišly ledově chladné.

Ztraceni v Mnichově (2015)

Velice rozporuplný pocit z tohoto filmu. Nevěděl jsem do konce filmu, co si o tom myslet, jestli to je dobře zpracovaná satira a nebo osvětlení národního povědomí a uvedení na pravou míru, kterou nás opravdu nikdo ve škole nemohl a nebo nechtěl naučit. Na toto téma by se dali vést širokosáhlé diskuze.

Zootropolis: Město zvířat (2016)

Pěkný animák se zápletkou, toto oceňuji, trošku mi tam chybělo více humoru a byla by to pecka, přišlo mi to trošku pochmurné a něco mi tam scházelo.

Rodinka Bélierových (2014)

Poněkud nevšední komedie, spíš bych ji vnímal jako romantickou komedii, která u některých jedinců nenechá oko suché. Nevšední námět, při tom zcela úžasný. Byl jsem celkem mile překvapený, že obyčejné prostředí může takto parádně fungovat ve filmu, nijak složitý děj, jednoduchá kamera a přitom to člověka nadchlo.

Stážista (2015)

Z nějakého mě neznámého důvodu mi tento film nehorázně sedl. De Niro v celkem vážné roli, kde se díky zkušenostem nabraným během života snaží s použitím své důchodcovské energie pomoct svému okolí jako stážista. Nevím proč, ale film se mi opravdu líbil. Trošku srandy, trošku vážného téma, je to slabší pětka, ale pořád pětka.

Třídní sraz 2 - pohřeb (2014)

V pokračování třídního srazu se tentokrát jedná o dost černý humor, ale kdo má oblíbenou severskou tématiku a komedie, tak ví, že to k nim prostě patří. Jak tři kamarádi dokážou udělat z pohřbu tragédii ještě větší než je sama o sobě.