Tajemné okno (2004)

Ze začátku jsem se moc nechytal, ale postupem jak se děj rozvíjel mi vše začalo docházet. Prvotní dojem byl, že dám plnou palbu, ale nakonec jsem to nechal rozležet v hlavě a uvědomil si, že už jsem podobné náměty viděl, spíše u hororů, ale už mi to bylo povědomé. Přesto se mi filmek líbil a je to na plnohodnotné 4*.

Ant-Man (2015)

Marvel opět nezklamal, malý velký muž se postará o záchranu světa. Příjemný příběh, dobrá zápletka, akce jako smetí, člověk se pobaví, no už aby bylo pokračování.

Whiplash (2014)

Mám rád Jazzovky a hudbu obecně, přístup drilu až do úmoru, fajn. Zahraješ špatně, stane se, ale takový kolotoč, co tam předváděli jsem už dlouho neviděl. Herci mi do rolí seděli, hudba parádní, kamera mnohdy dost tmavé/temné scény, kterých bylo ve filmu až moc na můj vkus. Požitek z filmu byl dosti velký, avšak mi tam něco chybělo nebo možná unikalo.

Miluj souseda svého (2014)

Zajímavé jak mohou fungovat sousedské vztahy. V očích každého z nás se člověk jeví úplně jinak a každý vidí realitu úplně jinak. Zábavné a dojemné, ale bohužel jsem v tom viděl spousta jiných podobných námětů ze starších snímků. Proto tomu nemohu dát lepší hodnocení.

Malá smrt (2014)

Nevím, co si o tomto australském výtvoru myslet, na jednu stranu mě to pobavilo a na druhou mi přišlo i dost drama. Hold každý má svojí úchylku, někdo větší, někdo menší, hodně bizarní a někdo zcela obyčejnou. Řekl bych, že každý má nějaký ten svůj fetiš, který mu dělá dobře.

Million Dollar Baby (2004)

Hodně emotivní film, střídání světlých a temných chvil, kdy až člověka mrazilo a mnohdy mu bylo do breku. Pro mě velice silný zážitek z tohoto filmu. Clint zas a znovu nezklamal, jak po režii, hudbě, ale i kamera dodával na hloubce zážitku.

Zloba - Královna černé magie (2014)

Prostě pohádka, která mě zase jednou nadchla, krásný, příjemný, takový balzám pro mou duši. Být více fantasy pohádek, tak budu spokojený, tato Zloba byla spíše pohlazení. Po dlouhé době jedna z mála, co se mi takto líbila.

Pravidla moštárny (1999)

Povedený film, ocenění zcela právem. Mladý Tobey předvedl parádní výkon. Celková zápletka a prostředí mě hrozně bavilo a líbilo se mi, tudíž nezbývá než konstatovat, super film, super obsazení.

Méďa 2 (2015)

Nečekal jsem to, ale dokonce to předčilo i mé očekávání, proto solidní 4*. Myslel jsem, že to o proti předchozímu filmu ztratí na humoru a komediálnosti, ale opak pravdou. Byl jsem mile překvapen, že i Morgan si tu zahrál.