Na Hromnice o den více (1993)

Nevím, ale nějak mi tam chybí ucelený příběh... ani závěr není vlastně vysvětlený. Vzhledem k hodnocením pro mě osobně velké zklamání. 70 %

Vražda na jachtě (2019)

To, že nenávidím Sandlera, jsem si v tomhle filmu asi tisíckrát potvrdil. Jeho postava je hrozně otravná, jeho vtipy nedávají smysl, jsou trapné a ubohé. Celkově to zachraňuje Jennifer a - dle mého názoru - i poměrně dobrý příběh. Byť některé věci jsou nedořešené a nedovysvětlené, jde o zábavný a v podstatě dobrý film. Tři hvězdičky, ale opravdu nadprůměrné. 70 %

Zkáza Dejvického divadla (2019) (seriál)

Geniální český humor s geniálními herci. K úplné genialitě seriálu chybí jen dobrý příběh. 90 %

To je vražda, řekla (1961)

Dějově je to slabší, ale Margaret Rutherford je stejně úžasná jako vždy a dokáže tak i z mála vytěžit hodně. Navíc malý Alexandr (jméno herce neznám) je příjemným oživením do prostředí jinak výlučně dospělých a poněkud monotónních postav. Snímek je tak i přes svou příběhovou unylost živý a diváka neunudí k smrti. 75 %

Rozbité zrcadlo (1980)

Proč je inspektor tak neschopný? A proč Angela Lansbury veškeré dění sleduje jen zpovzdálí? Tolik otázek...

Murder at the Gallop (1963)

Nemůžu si pomoct, ale prostě mě to nijak extra nebavilo. Margaret Rutherford se snaží a její suchý humor je příjemný, ale filmu něco chybí. 70 %

Freistatt (2014)

Neuvěřitelný příběh. Kdyby to nebylo podle reality, tak dám maximálně 4 hvězdičky za přehnané scény. Chování jednotlivých postav (nechci spoilovat) mě občas znechutilo, nejvíc především jedné postavy, od které bych to nečekal. Naopak časem pochopíte, že některé postavy vlastně vůbec nejsou zrůdy. Celý snímek korunuje Louis Hofmann v hlavní roli, vynikající německý herec, který ještě určitě zazáří. 95 %

Black Mirror: Bandersnatch (2018)

Nemáme žádné možnosti. To říká Bandersnatch. A máme? Tenhle film mi jich moc nedává. Každou chvílí mi taky může začít zrnit obrazovka a objeví se na ní symbol White Bear. Black Mirror rocks. 90 %