Kurýr (2002)

Kvalitní děj, originální nápad, dobrá zápletka... Kurýr patří mezi ty zajímavější akční filmy, a těm co ho ještě neviděli vřele doporučuji. Na celém filmu se mi líbí nejvíce začátek, v té chvíli Jason není v ničem zapletený a vyřizuje si jen své zakázky. Nádech filmu dobrý, osvěžující po těžkém dni. Trochu mě překvapila Qi Shu, a to asi proto že ji v jiných filmech neznám. 7/10

Rychlejší než smrt (1995)

Rychlost je důležitá a proto se tento komentář čte rychle. GOOD FILM. - 7/10 -

Hancock (2008)

Dobrý film, efektně prošpikovaný plný jednoduchých zvratů, ale po vnitřní stránce až neobvykle prázdný. Je dobře že se film nenese v tak atmosférickém, superhrdinském nádechu jako jiné, což není na škodnou, protože jinak by to nebylo ono. Will Smith do role chlastem nasátého, povaleče, který umí létat a má obří sílu padne P-E-R-F-E-K-T-N-Ě, dobře mu sekunduje poněkud slabší Jason Bateman (neplést s batmanem =-)) a poněkud silnější a rozhodně více sexy Charlize Theron . Peter Berg není příliš zručný režisér, ale spíše mu chybí lepší scénárista, či scénáristi. Já sem celkem spokojen, ale pro mě je to obyčejná jednorázovka na jedno použití, nic víc, nic míň. - 5/10 -

Bitevní loď (2012)

Mě film celkem zaujal a rozhodně jsem nebyl zklamán a to jsem ho shlédnul jen tak.Potěšilo mě to že je brán z humorem a že z počátku filmu se vůbec nejedná o tu invazi. Říkám byl jsem příjemně překvapen. 6/10

Surfařka (2011)

Film mě absolutně nazaujal, koukal jsem na něj jen proto že to byl jediný snesitelný film co v TV šel. Místo toho abych se koukal tak jsem spíše hrál hry na mobilu nebo psal sms. Hrozná nuda a ještě ke všemu špatně natočená. 3/10

G. I. Joe (2009)

Akční hovadina která se v některých scénách snaží napodobit Matrix, ale nedaří se to. Na film se nelze dívat z hlediska děje, ovšem dá se na něj koukat jako na malou jednohubku.Film mě malinko zaujal. 4/10

Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

U tohoto filmu se nikomu nedivým že se nechce rozepisovat, protože shrnout jeho podstatu je prostě těžké a proto jen jedna věc: "NEJKULTOVNĚJŠÍ Z KULTOVNÍCH". BRILANTNÍ... - 10/10 -

Pacific Rim - Útok na Zemi (2013)

!!! MEGALOMÁNIE NEVÝDANÝCH ROZMĚRŮ!!! Byl jsem tak nakrmený úžasnými trailery, že mě film na poprvé zklamal, jenomže druhé a třetí shlédnutí teprve přineslo ten pravý, ničím nerušený požitek z neskutečného projektu pod režijní taktovkou borce Guillerma del Tora ! No co jiného bych mohl vznést nežli vizuální a trikovou stránku. Efekty ú-ž-a-s-n-é a myslím si že s tohohle v Japonsku budou ještě dlouho na větvy. Tročku větší nadsazení a preferování Jaegerů mě trošku mrzelo. Je pravda že na plátně jsem chtěl vidět spíše než vymakané mašiny STŮRY A MONSTRA , s tím bych si pohrál tročku více, ale pohled na to jak obří robot nakládá titánskému ještěrovy a naopak je prostě nevídaný! Samozřejmě některé věci jsou přehnané a nějaké to omleté kliše se najít dá, ale to všechno rád odpustím a dokonce i bezcharakterní postavy, bez špetky rozvijení. - 8/10 -

Obr lidožrout (2008) (TV film)

Ten film není úplně nejhorší, i když je to ohraná pohádka. Parta nevyřáděných nadšenců si vyjde na výlet, ale zhatí jim ho ohromný netvor který půlku z nich zadupe... Film ve mě ale zanechal stopu příjemnosti, sice ne v těch efektech, ale v tom že jsem se takovým filmům spíše vyhýbal a když jsem spatřil tento film nebyl jsem zklamán. Ale i tak to není žádná špica. 5/10

Oživlá mumie (2005) (TV film) odpad!

Proč se točí tyhle filmy???Toto nemá absolutně žádnou budoucnost...