S ledovým klidem (2012)

Absolutně nezajímavý film který mě spíše uspal nežli probudil, tomu tak někdy bývá. Henry na tom není asi herecky zrovna nejlípe, Sigourney mě v takovémto filmu celkem překvapila a Bruce už taky asi neví v jakém filmu si zahraje a tím už mi začíná ta jeho pleška pěkně lést na nervy.10%

G.I. Joe 2: Odveta (2013)

Začátek byl naprosto otřesný, neměl jsem absolutně se na to dívat jen jsem si v mozku dokola opakoval ať se to rozjede a taky se to rozjelo.Kdyby film nebyl tak banálně přehnaný nebyla by zábava a k tomuto filmu zábava patří, možná jsem se o malinko více bavil než u předchozího filmu. Postavi ani příliš neoplakali památku Channinga Tattuma. 5/10 jinak 59%

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

WOW, teda od filmové série jako je brilantní HP jsem na finále očekával něco mnohem většího. Nějaké scény ušli, ale nějaké vypadali jako by na ně tvůrci neměli čas. Film je naprosto bez emocí něco jako starý suchar a co mě doopravdy zklamalo byla finální bitka mezi Harrym a Voldemortem, tam se mohli autoři vyřádit více. No ale abych nebyl tak kritický musím uznat že když opomenu tyto výtky tak to je vskutku zábavný film. 7/10

Podivuhodný případ Benjamina Buttona (2008)

Mistrovský kousek z dílen Davida Finchera. Na tomto filmu je vidět to že hlavní hrdina nemusí mít super schopnost, nebo být odlišný psychicky nebo fyzicky,nemusí být nějak zajímavý, tento film dokázal že hlavní postavě stačí ,,jen" změnit tok života, a to také dokázali. Brad opět dokázal že patří mezi Hollywoodskou špičku samozvaného ledovce a Cate si u mě tímto filmem velmi šplhla. Zdá se mi ale malinko že se film v některých částech až příliš podobá Forestu Gumpovi, ale to jen v některých. -10/10-. Nejvíc z celého filmu mě zaujal samotný konec kdy Banjamin umírá. A někdo tančí... jinak 99%

Rain Man (1988)

Mám určité zkušenosti s autisty a jen díky tomu musím říci, že jako Hoffman by to nezahrál nikdo na světě (ani autista). Právě Ray je největší GENIALITA snímku. Díky hereckému výkonu Dustina Hoffmana musím s naprostým přesvědčením říci, že se jedná o NEJGENIÁLNĚJŠÍ HERECKÝ VÝKON, co jsem zatím viděl. Jeho o něco mladší bratr Tom Cruise za ním neztrácí tempo, svým vtipem, hláškami dává filmu další potřebnou esenci. Dle mého názoru je Rain Man kvalitnějším snímkem, nežli věhlasný Forrest Gump. Už mi dochází slova. Tom Cruise 90% Dustin Hoffman 120%. -10/10- %

Příběh o Zoufálkovi (2008)

Lidé si už možná zvykli na ty kreslené filmy kde je nejvtipnější násilí, Tento film o tom ale není je o kráse a lidskosti a tom jak se každý může časem měnit, i když je film až příliš ,,nemastný" mě se vskutku zalíbil a nezdál se mi jako nejhorší spíše jako zlatý průměr. Takže jsem spokojen. 5/10 jinak 51%

Ctihodný občan (2009)

Pří shlédnutí tohoto snímku prožijete mnoho emocí, kromě nudy. Lahůdkový film s dobrou zápletkou. Gerard Butler ztvárnil roli zvrhlého zločince takřka geniálně a Jamie Foxx byl dobrý jako vždy. Ve filmu jen sice vidět pár okoukaných fíglů, ale to se v tomto podání dobře odpouští. Prostě film plný akce a napětí. 7/10

Výkupné (1996)

Mel to zpackal, čakal jsem mnohem více od takového filmu, ale jak je viděti tak nedostal a co se týče poslední bitky no... 6/10

Vetřelec ³ (1992)

Ano, i po třetí vetřelec příjemně překvapí, no ale musíme si říci že to není to co v předchozích dvou dílech. Fincher mě rozhodně nezklamal, ale tak trochu mě mrzí že třetí díl nerežíroval opět Cameron, no ale i taková oběť se musí příjmout. - 7/10 -

Vetřelci (1986)

V prvním díle Ridley a v druhém Cameron- ani jeden nic nezbabral. I když se s většinou shodnu na tom že Scott je otcem celé série a první díl mě oslovil o něco více, ale zase zde mě nadchla poslední bitva s královnou. 8/10 jinak 85%