• Rodinný

Marvel One-Shot: A Funny Thing Happened on the Way to Thor's Hammer (2011)

Agent Coulson jako vždy nezklamal. Vtipný, humorný, a akční hvězda, kterou si zamiluje každý. Jeho vtip nedokáže převzít ani Tony Stark (bez urážky Starku), a jeho cesta za Thorovým kladivem byla vzrušující, senzační a parádní zároveň. Brilantní. K tomu všemu dodává sílu Clark Kregg.

Drake a Josh (2004) (seriál)

Docela povedený seriál o dvou nevlastních bratrech, kteří si způsobují každodenní problémy, které musejí řešit svými vtipnými způsoby. V tom jim nepřekonatelně trápí jejich malá sestra, kterou považují za nejhorší stvoření. Některé kousky jsou velmi povedené (1. série), avšak nedá se to říct o všech (4. série).

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Je krásný den, a váš zřejmě nudný taťka vám chce povědět, jak poznal vaši matku. Z toho ale vyplynou spíše jen jeho nepřekonatelné zážiky s jeho přáteli Marshallem, Lily, Robin a Barneyho, a jeho cestou jeho dívek, o které stejně přijde. A moc dlouho mu trvá, než k tomu příběhu jak poznal tu vaši matku trvá.....avšak to tvoří velmi povedený kousek o lidech, kteří mají každodenní starosti jak v práci, tak i mimo něj. Štávu tomu hlavně dává sexuální maniak Barney, kterého skvěle ztvárnil Neal Patrick Harris. Seriál má krom zábavných momentů i úžasné momenty, ze kterých i slzy ukápnou.

Zpátky do školy (2009) (seriál)

Nejlepší hraný seriál který jsem kdy viděl. Mladý právník se vrátí kvůli podvodu do školy, kde se setká s velmi zvláštními lidmi - opravdu nepředstavitelná Britta, pohodový Troy, protivák Pierce, sladká Annie, vážná Shirley, šílený Chang (toho mám v oblibě), divný Dean, a Abed. Tahle úžasná parta tvoří velmi povedený seriál, který si prostě nemůžete nezamilovat.

Futurama (1999) (seriál)

Futurama jsou skvělí. Stejní jako Simpsonovi. Klasika. Vypráví o smolaři Fryovi který se "náhodou" dostane do budoucnosti (o 1000 let později), kde potkává lidi, které ještě nikdy nepotkal. Společně se stanou přáteli, a dělají různé blbosti, mezi které patří velmi úžasné kousky postavy Bendera, kterého nadaboval John DiMaggio. Stejně jako v Groeningově Simpsonových, i tady působí sex, zabíjení, různé blbosti, a dnešní svět (nebo budoucí svět?). Jako u Simpsonových, je to prostě klasika. Mě se Futurama hodně líbí, a rozhodně patří mezi ty legendární [animované] seriály.

Simpsonovi (1989) (seriál)

Simpsonovi jsou klasika. Zábavní svými vtipy, úžasnými postavami (především Homer), a (ještě jednou) svými vtipy. Je to prostě klasika o všem: sexu, dnešním světě, školy, zabíjení, blbnutí, a to vše zakomponované do jednoho. A tvoří to mimořádnou sérii pro rodinu, děti, puberťáky, i dospělé.

Austin a Ally (2011) (seriál)

Povedený seriál od Disney Channelu, vypráví o čtyřech přátelích, prožívající hudební život. Dez, Trish, Austin a Ally. Tahle poslední dvojice představuje seriál plný hudby, ujeté zábavy a zábavy? Vyplynulo z toho pěkný seriál. Herci vypadají pohodově, hrát umí, a vtipy dokážou. A zpěvěcký talent jim samozřejmě nechybí. PS: A Laura Marano, ta je tak strašně roztomilá!!

Predátor (1987)

Páni, no teda....koukám že i v džungli může být pěkne dusno a nebezpečno. A tím nemyslím jen hady, jedovaté pavouky, či nějaké další hmyzy a tak, tím myslím, super nebezpečného týpka z vesmíru. Arnie si jako elitní důstojník zajde se svou partu kámošů do džungle, aby zachránil pár lidí, přitom ale bude muset zachránit jen sebe. Přichází poté vysoký Kevin Peter Hall se svými super zbraněmi, technologií a....maskou. Ta totiž pokrývá jednu z největších mimozemských obličejů na světě. Ten po celý film zabíjí Arnoldův tým pěkně po jednom, a dělá to senzačně. Musím toto velmi ocenit, spousta nápadů, bezvadné místo, napětí, a, Schwarzeneggera. Super.

16 přání (2010) (TV film)

Na začátku to může být otravný, ale díky představitelce Debby Ryan to na chvilku přestane. Mlladá dívka má na své narozky prostě smůlu, a tak si díky kouzelné vílce splní všechny (něktterá pitomá) přání. Nakonec jí dojde, že to byla celá chyba, a díky písni "Open Eyes" je tam opravdu pěkná a povedená scéna na přemýšlení. (nebo jeto písní? to je fuk..) Když už se vám Debby nelíbí jako herečka, zkuste ji ocenit jako zpěvačku.