• Rodinný

Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly (2003)

Zábavný, akční, správný pirátský začátek pro pirátskou trilogii. Gore Verbinsky nám předvedl skvělý film o modernějších pirátech, a navíc nato přidal brilantní herce. Johnny Depp jako kapitán Jack Sparrow byl úžasný, skvělý výkon se dá říct i o Geoffrey Rushovi, který si zahrál skvělého kapitána Barbossu. Díky tomu zapsal Verbinsky tyto dvě skvělé postavy do dějin všech postav. Bloom i Knightkley mi tam nevadili, a srandičky byli také dobré. Hudba byla oslnivá, a dokonalá. Zkráceně, úžasný film.

iCarly (2007) (seriál)

Parta přátel, znuděných ze školy a otrávených ze své učitelky si řeknou, že vytvoří webshow, která by byla...o všem. A začnou každým jedním dílem v týdnu. A jde jim to parádně. iCarly je brilantní seriál o partě přátel, kteří vedou svou web-show, a přitom se nevyhnou ulýtlých kousků jejich přítele, bratra Carly, která je hvězda jak web-show, tak i celého seriálu. Drsná Sam tu působí dobře, Freddie neuškodí, a potrhlé a zvláštní kousky Gibbyho pobaví. Bezvadné.

Avengers (2012)

Každý fanoušek už na tenhle film čekal už od roku 2008, kdy vznikli Iron Man a The Incredibe Hulk. A dopadlo to,....výborně. Joss Whedon je proslulý tím, že umí psát kvalitní a skvělé příběhy, a mezi nimi patří i tenhle kousek. Avengers jsou skvělá zábava, a najdete tam kromě hodně bitek, a akce, zábavu, komedii, i pár překvapení. Opravdu skvělá práce, a už se těším na pokračování.

Iron Man 3 (2013)

Začátek byl klidný, pohodový....a pak se to teprve rozjíždí. Shane Black prostě ví, jak fanoušky oblíbeného robotího muže oslnit a překvapit, což se mu tedy vydařilo. V tomto případě mluvím o Mandarinovi, který byl v trailerech a v televizi ve filmu skvělý a děsuplný záporák, avšak se mi poté trochu znelíbila myšlenka, že ho totálně zničili, a neurčili ho podle komiksu. Je to ale odpustitelné, protože ho hraje Ben Kingsley. Vidět opět v akci Roberta Downeyho Jr. bylo opět skvělé, nechyběl ani jeho přítel Don Cheadle, a jeho novinka spojení Captaina Americy a...Ameriky? Každopádně se film velmi líbil, a jako ukončení trilogie, je to hodně dobrá práce. I když si myslím, že to poslední film s Iron Manem zatím není....

X-Men 2 (2003)

Opravdu velmi propracovaná práce. Singer opět předvedl, že mu to s X-Meny jde, a dokazuje to v tomto úžasném snímku. Hugh Jackman byl jako Wolverine opět skvělý, nechyběla ani Halle Berry či Ian McKellen. Co se týče nováčků, Shawna Ashmore, Aarona Standforda, Briana Coxe a Alana Cumminga, byli naprosto skvělí. Cumming pěkně hrál Nightcrawlera, Ashmore a Standford jako Iceman a Pyro jsou dobří, a Cox, brilantní herec. Co víc si přát. Cestou za Wolverinovou minulostí je v celém filmu velmi zajímavá, a bylo skvělé vidět poprvé spojit síly mezi X-Meny a Bratrstvem. Skvělá práce pane Singere, jen pokračujte s X-Meny dál.

Oggy a škodíci (1998) (seriál)

Povedený seriál o dvou kocourech a třech švábech, kteří dělají Oggymu, a při příležitostech i jeho příteli Jackovi, samé problémy a naschvály. Přitom se ale nevyhnou srandě, která je vždy čeká. Velmi povedený animák.

Dude, That's My Ghost! (2013) (seriál)

Klasický animovaný průměrný (tedy aspoň pro mě) ulítlý seriál o mladíkovi, co má ujeté přátele, mezi nimiž patří i duch. Je to vcelku zajímavá podívaná, na kterou se dá dívat, a přitom si ten seriál užít. Rozhodně lepší, než nějaké ty ostatní nudné animovky.

Marvel One-Shot: Agent Carter (2013)

Úžasný a velmi povedený kraťas o Peggy Carterové, která se stále nemůže smířit se "smrtí" Captaina Americy. Její bojové a skvělé scény, dává touhle filmu správnou "Agent Carter" atmosféru. Hayley to umí zahrát skvěle, a snad dostane i větší prostor v pokračování filmu The First Avenger.

Hodně štěstí, Charlie (2010) (seriál)

Epizody se skvělým dějem, sem tam přijdou opravdu zábavné scény, a sem tam i nějaká ta překvapení. Musím uznat, že Vánoční epizody jsou moje nejoblíbenější. Celkově, je to povedený seriál.

Marvel One-Shot: The Consultant (2011)

Dva agenti si popovídají o udáslotech z The Incredible Hulk, a nic víc. Z toho jen pár záběrů na Tonyho Starka či generála Rosse. Jo a agenta Coulsona. Ale jinak nic víc. Počkat, ještě agenta Jaspera, a jeho docela zajímavém rozhovorem s Coulsonem.