• Rodinný

X-Men Origins: Wolverine (2009)

Tohle byl můj sen. Už od té chvíle, kdy jsem začal sledovat X-Meny. Wolverine byl z nich největší drsňák a oblíbená postava. A proto si svou sólovku musel zasloužit. A tahle, se povedla parádně. Tenhle film nás dostává do počátků Wolverinovi zajímavé minulosti, které je plné zvratů, akce, a skvělého příběhu. Herecké výkony jsou skvělé, obzvlášť Hugh Jackmana a Lieva Schreibera, který si zde zahrál jeho bratra, Victora Creeda. Samozřejmě ale nechyběli další postavy, jen je škoda, že nedostali příliš prostoru. Je také ale škoda, že v některých scénách jsou CGI (vizuální efekty) poznat. Hudba a děj byli úžasní, postavy se mi líbili, a myslím že tohle je bezva sólovka pro Wolverina. PS: Ale toho hrozně udělaného Deadpoola v závěru si mohli odpustit.

X-Men (2000)

Tenhle film vše odstartoval. Celou sérii X-Men, a právě tenhle snímek, byl první, a také, ten nejlepší. X-Men je prostě komiksová klasika, s úžasnými postavami a herci jako jsou Patrick Stewart, Ian McKellen nebo Hugh Jackman. Tenhle film je zkrátka velmi originální, komiksový, skvělý po herecké i hudební stránce, a je to prostě suprový film s X-Meny.

Conan (2010) (pořad)

Conan O'Brien je ten největší frajer a komik celého světa. Ve svém pořadu dělá takové prkotiny, že rozesmějí každého. CONAN je prostě boží, frajer, komik, který dělá různé blbosti ve svém pořadu/svých epizod, a k tomu má senzační hlášky. Jako př. tady máte video, jak roznáší čínské/thajské jídlo :D http://www.videacesky.cz/skece/conan-obrien-roznasi-cinske-jidlo

Hodně štěstí, Charlie: Film o velké cestě (2011) (TV film)

Typičtí Dunckenovi. Jejich Vánoční dovolená skončí jako v epizodách seriálu nějak špatně, ale vždy se u toho všichni pobavíme. Tenhle film mě tak strašně nutí chtít mít Vánoce. A o tom tenhle film je. Mě se tenhle snímek velmi líbil, bylo to suprové, a myslím, že i o kousek lepší než samotný seriál. Aspoň myslím...

The Joker Blogs (2008) (seriál)

Je to velmi povedený amatérský seriál, i když tam není Heath Ledger nebo někdo jiný z opravdové filmové trilogie Temný rytíř. Každou epizodu provádí náš "nový" Joker své podivné kousky, až to povede k něčemu, jako bylo v Nolanově trilogii o Batmanovi. A Scott McClure je jako Joker fakt dobrej. Navíc, se mi líbí i další herecké obsazení. Zejména ve druhé sérii, která si tak moc nehraje na videonahrávek našeho klauna, ale na události, které se našim hrdinům dějí. Tam především účinkuje Kendra Cashmore jako Harleen Quinzel. Nebo bych měl spíš říct, již budoucí Harley Quinn?

Ztraceni (2004) (seriál)

Prostě senzační. Epizody dávají laťku vysoko, a jejich napínavé konce jsou parádní. Mým favoritem je "záhadná" postava John Locke (Terry O´Quinn). Tajemné události a věci, které se v epizodách dějí, minulosti postav jako je Locke nebo Charlie (Dominic Monaghan), a úžasné prostředí, dělají prostě nejnapínavější, tajemný seriál s úžasnými postavami, a herci. Seriál Ztraceni je prostě skvělý seriál, na který se prostě musíte podívat.

Agenti S.H.I.E.L.D. (2013) (seriál)

Prostě, boží. Joss Whedon nám ukázal svůj další skvělý výtvor, a ukázal nám, jak se správně dělají seriály. I když i po pilotním dílu. Herecké výkony jsou úžasné (př. J. August Richards z 1x01), techno-věcičky supr, návrat agenta Coulsona je parádní. Ale krom toho všeho, nesmíme zapomínat, že Whedon vždy dokázal do svého seriálu dát brilantní postavy, i pěknou herečku. V tomto seriálu, to jsou agent Ward, Melinda May, Simmonsová, Fitz a Skye, kterou si zahrála pohledná Chloe Bennet. Zkrátka, bombastické.

Muzikál ze střední 3: Maturitní ročník (2008)

Není to jen otravný film z Disney. Ne, je to prostě film o lidech, ze střední školy, kteří vyjadřují svoje pocity, tancem a hudbou. Mě především dojalo to, že se ti přátelé rozejdou a každý se uvidí někde jinde. Tím samozřejmě, úplně všechny postavy. Tyhle filmy o dospívajících na střední jsou bezva. Tedy, pokud jsou zábavné a nejsou ve stylu Avalon High či v něm nejsou dětské hvězdy, které moc nemusím v těhle filmech. Zkrátka, povedený závěrečný film.

Muzikál ze střední 2 (2007) (TV film)

Nevím, zda se mi tenhle film opravdu líbí, či jenom to prostředí, které v něm featuruje (Nové Mexiko)...