• Rodinný

Doba ledová (2002)

Doba ledová je prostě klasika.

Auta (2006)

Auta jsou prostě pohodový film, který je plný zábavy, úžasné hudby, výborné grafiky, soucitu a skvělého příběhu. Mě se tento animák velmi líbil, a zaručeně bych mu dal 100 % a i víc.

Super Rhino (2009)

Takový malý bonus k Boltovi. Příjemný a zábavný.

Bolt - pes pro každý případ (2008)

Nejroztomilejší pejsánek, kterého jsem kdy viděl. Bolt je prostě úžasný animovaný film plný zábavných scén, úžasné hudby a příběhu.

Na vlásku šťastně až navěky (2012)

Malý bonus k Na Vlásku, který je úžasný animák, stejně jako tohle. Zábavný příběh plný skvělých kousků postav Maximuse a Pascala.

Na vlásku (2010)

Úžasný animovaný film. Tohle je prostě skvělý, skvělá animace/grafika, hudba a příběh... je to Na Vlásku!

Santův převlek (2010) (TV film)

Mě se to vcelku líbilo. Mělo to tu Vánoční atmosféru a skvělé herce. Suprový film.

Puppet Master (2012)

Opravdu skvělá fanouškovská práce, toto se mi velmi líbilo. Zápletka je tam opravdu výborná, Riddler se mi velmi líbil, konec byl prostě dokonalý a ještě k tomu ta temná hudba. Opravdu výborný, i když je to fanouškovská tvorba. Výborná práce.

Thor: Temný svět (2013)

Wow. Prostě, wow. Tenhle film se mi obzvlášť líbil, byl prostě fantastický. Příběh je nadupaný samou akcí, skvělých postav a plné vtipných scén. A Loki tu byl zejména nejlepší. Tom Hiddleston se mi tu obzvlášť líbil, jeho hraní Lokiho bylo úžasné. Vtipné scény se mi velmi líbili a dramatické scény neuškodili. Naopak, byli dobré. Bylo také úžasné, že tu Heimdall (Idris Elba) dostal také víc prostoru. A začátek filmu nám dokonale vysvětlil, co je Aether (tedy, "mýtická" mocná síla, která je součástí filmu) a hl. záporák Malekith (Eccleston) byl v tomto úžasném filmu skvělý. Myslím, že Thor: Temný Svět je prostě úžasný a skvělý film.