• Rodinný

Amazing Spider-Man 2 (2014)

Tohle je prostě nejlepší film se Spider-Manem všech dob! Tohle je prostě, vážně úžasný film plný skvělých akčních scén, postav (herců), hudby a efekty. Film má naprosto vynikající vizuální efekty (slow motion obzvlášť), zvlášť při scénách, kde se objevuje Electro, kterého zahrál suprový herec Jamie Foxx. Electro dokázal, že i on, může být ten nejnebezpečnější osoba na celém světě. Ale ze všeho nejvíc mě překvapil Dane DeHaan jako Harry Osborn alias Green Goblin. Toho jsem si při filmu vážně oblíbil, a jsem rád, že s ním mají ještě plány. Stejně tak se mi líbil Andrew Garfield a Emma Stone jako Spider-Man/Peter Parker a Gwen Stacey. Emma/Gwen je pořád sladká, a Spidey byl v tomto filmu lepší než kdy jindy. Jeho hlášky jsou senzační, v akčních scénách je naprosto boží (Spider-Sense!). A to Spider-Manovo houpání mezi budovy ve městě jsou naprosto úžasné. A nikdo se nemusí bát o tom přeplácání záporáků v tomhle filmu, každý dostane prostor. Electro a Harry jsou nejlepší záporáci, se kterými jsem se mohl dosud ve Spider-Manově světě setkat. DeHaanovi Goblin sedí naprosto skvěle, a nejen že ho skvěle zahrál, on jím je. Hudba v tomto filmu vyniká nejvíc, Spideyho soundtrack v tomhle filmu je sice odlehčený, ale přesto svěží a dobrodružný. Akční scény jsou bombastické, Electro vs. Spidey byl ten nejlepší Spider-Manovský fight, jaký jsem kdy viděl. To samé chci i říct o souboji Goblina vs. Spidey, tahle scéna je prostě Goblinovská. Navíc má film skvělé smutné momenty. Film má i navíc suprový otevřený konec.

Fresh Prince (1990) (seriál)

Tenhle seriál proslavil a ukázal světu Willa Smithe. Nic víc k tomu nemůžu dodat.

Captain America: Návrat prvního Avengera (2014)

Páni, tohle je naprosto úžasný film! Tohle je podle mě (a upřímně) dokonce lepší než Avengers. Captain America: The Winter Soldier je prostě skvělý film, který má vážně suprové zvraty, které nikdo nečekal. Tohle je mnohem dramatičtější, akčnější a krutější film, než jakýkoliv jiný z Marvel Cinematic Universe. Všechny postavy jsem si v tomto filmu oblíbil - Captaina Americu, Black Widow, Nicka Furyho, Falcona, především Winter Soldiera, a i Pierce byl dobrej. Všichni z nich měli parádní a dokonalé herce, a není divu že si divák ihned postavy oblíbí. Captain America je v tomto filmu ještě lepší než kdy jindy. Příběh je naprosto výborná věc, která vás naprosto dostane. Je to prostě hodně o politice, akorát že se superhrdiny. I když se to ani nedá skoro nazvat jako superhrdinský film, ne, tohle je mnohem víc. Je to akční thriller s malými kousky superhrdinského snímku. Akční scény byly parádní, hudba přitom vyzněla skvěle, a konec byl naprosto úžasný. Tenhle film naprosto změnil MCU. Potitulkové scény navnadily na další film, Avengers: Age of Ultron. Captain America: The Winter Soldier, je prostě parádní, výborný, úžasný a skvělý film se se skvělými postavami, herci, příběhem, hudbou a zajímavým záporákem. Captain America se nyní stal zajímavějším než kdy jindy. Doporučuji.

Zmizení (2013)

Jsem si to stáhnul, pěkně v rozlišení 1920 x 1080p a lidičky, to je teda kvalita. A ještě k tomu, je to vážně výborný film. Když spojíte tyto dvě věci dohromady, máte prostě luxus. Ale teď o filmu. "Prisoners" je prostě skvělé drama, skvělý thriller, krimi a, ještě k tomu má parádní příběh. Hugh Jackman a Jake Gyllenhaal byli v tomto filmu prostě úžasní, zahráli svoje role na výbornou (zato by si zasloužili Oscara a další cennosti). Oba se mi v tomto filmu líbili, vlastně, jsem se si je oblíbil. Film vás skvěle napíná, má spoustu záhad, a nikdy nevíte, komu věřit. Já v podstatě podezříval úplně všechny postavy kromě Hugh Jackmana a Jakea Gyllenhaala (tak jo, toho jen na 0.5 %). Tenhle film je prostě skvělý, má spoustu záhad, drama, krimi, napětí, skvělých herců a, ještě k tomu, má úžasný napínavý konec.

Laboratorní krysy (2012) (seriál)

Podle mě je to fakt zábavný seriál. Zabaví tě to, když se nudíš. Je to prostě zábavný seriál, se skvělým humorem, hudbou a zábavnými kousky. Je to prostě Lab Rats.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

Byl to epický závěr série Harryho Pottera. Tenhle film jsem viděl už před 2-3 lety, ale rozhodl jsem se jej okomentovat až teď. Zkrátka to shrnu takhle, tenhle film je prostě epický, stejně jako první část, skvělý příběh, úžasné drama a odhalení tajemství, a zkrátka, je to Relikvie Smrti, nejlepší film/kniha ze série Harryho Pottera. Tohle, je, prostě, epický!!

Armáda temnot (1992)

Armáda temnot není jako předchozí dva filmy. Ne, ne, tohle je o něčem jiném. Tohle nesází hlavně na krvák, sází to hlavně na komedii. A mě se to líbilo. Tenhle film nemá známky předchozích filmů, má to svůj vlastní a odlišný styl. Bruce Campbell byl jako vždy skvělý Ash, nové postavy se mi líbili, a podle mě skvělé zakončení. Jen je mi líto, že Ash svou ,,motorovou pilu" nevyužil pořádně. Ale jinak, skvělý film, "HAIL the KING, baby!".

Captain America: První Avenger (2011)

Podle mě tohle byl ten nejlepší film z Fáze 1 (když tedy vynecháváme Avengers). Tenhle film není jen o ikonické postavě Ameriky, je to hlavně o osobnosti Stevea Rogerse. Film má spoustu akčních a bezvadných scén, vtipné scény, emotivní a dramatické scény, a tohle všechno dává Captain America: The First Avenger. Red Skull byl v podání Huga Weavinga skvělý, ale nejvíc se mi líbil Chris Evans jako Captain America, který se pro tuto roli skvěle hodí. A Tommy Lee Jones? K němu netřeba nic říkat, je to skvělý herec, a bylo skvělé ho v tomto filmu vidět. Konec byl úžasný, a cameo Nicka Furyho potěšila. U tohohle filmu se prostě nebudete nudit, to vám garantuji.