• Rodinný

Saw (2003)

Takový malý bonus, který vůbec nevypadá špatně.

Transformers: Zánik (2014)

I když nejsem velký fanoušek Transformerů, tohle je podle mě nejlepší film ze série. Film má epické akční scény, zejména v tom hrají vizuální efekty, které jsou naprosto neuvěřitelné. Krom toho má film i skvělé obsazení, Mark Walhberg byl v tomhle vážně dobrá postava (navíc je jeho dceruška v podání Nicoly Peltz vážně sexy :)). Nejvíc se mi ale líbili novinky, které čtvrtí Transformers přinesli. A tím byli transformeří dinsouaři, které jsem si fakt oblíbil. Hudba byla taky hodně dobrá. Zkrátka, film jsem si užil, má to 165 minut, a za tu hodně dlouhou dobu se stane hodně skvělých věcí.

Vejška (2014)

Docela dobrý film.

Ratatouille (2007)

Jeden z nejlepších výborných Pixarovek, který jsem kdy viděl. Líbí se mi, že vybrali právě Paříž, a jakým způsobem jí ukázali. Animace filmu je úžasná, dějová linka je odlehčená, a jsou tady i vtipné scénky, které pobaví každého. Je to prostě jeden z nejlepších dobrodružných a záživných filmů, co jsem kdy viděl. Další skvělý kreativní film od Pixaru.

Co kdyby (2012) (pořad) odpad!

Nevydržel jsem u toho ani 5 minut...

X-Men: Budoucí minulost (2014)

Tohle je podle mě nejlepší film (vedle X2), co jsem kdy viděl. Vážně, výborný film. Film má naprosto skvělou bombastickou akci, Sentinelové vypadají naprosto skvěle, emocionální stránky jsou výborně zahrané úžasnými herci, a děj je na tomto filmu to nejlepší. Napínavost v tomto filmu funguje naprosto skvěle. Wolverina (Hugh Jackman) jsem si v tomto blockbusteru oblíbil ještě víc, Mystique a její skvělá sexy představitelka Jennifer Lawrence byla excelentní, ale nejvíce mě překvapil Quicksilver (Evan Peters). Ten měl ve filmu naprosto úžasnou zábavnou scénu, která pobaví každého. Taková suprová cool postava. "Osudové" scény jsou velice temné, až z toho mrazí po zádech. To jen dokazuje, že tenhle film je prostě výborný. Navíc, kostýmy vypadají vážně stylově. Budoucí Minulost má zkrátka skvělý děj, tempo, akci, postavy, které si oblíbíte, efekty jsou naprosto úžasné (je vidět že velký rozpočet stál zato), hudbu, dojde sem tam i na pár hlášek, ale hlavně to má skvěle zahrané emocionální scény.Mě se na tomhle filmu líbilo všechno. Užíval jsem si každou sekundu, každou chvilku s postavami, a napínavost v tomto filmu funguje naprosto skvěle. Post-apocalyptická budoucnost navíc vypadá naprosto epicky.

Hvězdný prach (2007)

Výborný film. Skvělý příběh, efekty, hudba (především hudba) a naprosto úžasné prostředí, které se ve filmu objevuje. Vtipný, akční a dobrodružný výborný film z kolekce Matthewa Vaughna.

Kresli a hádej (2014) (pořad)

Pobaví to. Je to dobrá show. Vidět oblíbené Disney hvězdy, kteří se prostě baví a jsou sami sebou.

Městečko Záhad (2012) (seriál)

Seriál má velice zajímavou a suprovou grafiku. Má to především skvělou zápletku, skvělé postavy (Dipper, Mabel, Stan, Soos, Wendy,...), hudbu, ale nejvíc mě na seriálu zaujali záhady. Já prostě miluju záhady, jinými slovy Mysteries.. Já je zbožňuju. A tenhle seriál je jich má tak tolik, že mě každá epizoda pobaví. V každé epizodě se objevuje nějaká ta záhada, ale asi nikdo netuší, v každé epizodě se objeví i záhada, která tam o sobě nedá ani vědět (= skrytá záhada/tajemství). Kdo by tušil, že zvláštní "oko", které se v podstatě objevuje v naprosto každé epizodě (musíte to prostě postřehnout, proto je to právě ta skrytá záhada) se nakonec stane vážně zajímavou postavou. Gravity Falls je plný velkých záhad a tajemství, která vás nechává napínat, a o to víc se těšíte na nové epizody. Seriál má i 4 krátké mini-série, které jsou více než zajímavé,... jsou prostě zábavné. Mě přijde tato show vážně úžasná: záhady, tajemství,... Gravity Falls. Každá epizoda prostě nějak zaujme, má to spoustu zábavných scén, u kterých se nudit nebudete.

Avatar (2009)

Tenhle film jsem viděl už před rokem, ale až teď jsem se rozhodl ho komentovat. Proč? Hm, neřešte. Hlavní je to, že tenhle film, je, totálně, epický. Kdo by řekl, že by hlavní postavy, kteří se ve filmu objevují prakticky v každé scéně, mohli být kompletně vytvoření vizuálními efekty. Avatar je prostě film nabitý skvělou akcí, pocity, a postavami, mě nejvíc ale oslovilo na filmu to skvělé prostředí, který se ve filmu objevuje. K tomu přijdete ještě skvělou osvěžující hudbu, a máte bombastickej film. Jo a ještě něco: má to Jamese Camerona.