• Rodinný

Terminátor: Příběh Sáry Connorové (2008) (seriál)

Upřímně. Summer Glau (Cameron) je podle mého názoru jediná sympatická herečka, která v tomhle seriálu je, Ostatní se na roli dané postavy se příliš nehodí (Connorovi), efekty ujdou, a vůbec vlastně nezasahují do rozmezí filmů Terminátor 2 a Terminátor 3. Jak by jinak, když se to odehrává v (SPOILER) alternativní realitě. O to vlastně ale skoro vůbec nejde, epizody nejsou tak příliš zajímavé, máte v tom totální zmatek, a ten konec celého tohohle seriálu dává ještě větší chaos. Zkrátka, příliš povedený seriál s Terminátorem to není. Snad brzy udělají nějaký nový se zajímavější zápletkou a se Summer Glau. Ta jediná je důvod, proč se kouknout na pár epizod.

Kung Fu Panda: Tajemství Pěti postrachů (2008)

Po je má nejoblíbenější postava z Pandovské série. Ale vedle něj, patří mezi mé další oblíbené postavy především Zuřivá Pětka. Tam mezi mé další oblíbené postavy patří Tygřice, Opičák, a vlastně všichni. A proto je tu tenhle krátký snímek, který nám trochu poodhalí o jejich původu. Příběh je fajn, hudba také, návrat slavných amerických celebrit je bezva, a to všechno v 25 minutovém filmu.

Kung Fu Panda slaví svátky (2010) (TV film)

Docela fajnový film na Svátky. Vtipy tam jsou, to jo, ale jinak by to mohlo být lepší.

Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví (2011) (seriál)

Sice to má styl, akci, i postavy ze série Kung Fu Panda, ale atmosféru těch filmů z původní trilogii nato tenhle seriál rozhodně nemá. Přece jenom je to ale pořádný kousek pro fandy Pandy Poa a jeho Kung Fu partě. Animace není rozhodně stejná jako z originálních filmů, herci a jejich hlasy povedený, hudba dobrá, a to vše v balíčku jednoho seriálu. Zkrátka, docela fajnovka, a je super, že někdo vytvořil další pokračování Pandovské série. I když se tenhle seroš odehrává mezi prvním a druhým filmem...

Kung Fu Panda 2 (2011)

Kdyby to bylo o hodinu dlouší, určitě by se druhý Kung Fu Panda dočkal možná i epické světové premiéry. Velmi povedený film od Jennifer Yuh, která nám v úžasném animovaném pokračování neukázala jen akční skvělé scény, ale i dramatické chvilky. A bylo to senzační, nové postavy se mi líbili, nová prostředí, hudba, a flashbacky neuškodili. Bylo to prostě famózní pokračování kung fu pandy Poa a jeho party, stejně jako první díl. Škoda že film trvá jen přes hodinu, být o trochu delší, neuškodilo by tomu. Famózní dablování herců jako jsou Jack Black, Jackie Chan, Angelina Jolie, Dustin Hoffman, a dalších, bylo skvělé. Už se teda těším na pokračování!

Jsem v kapele (2009) (seriál)

Velmi povedený seriál.

Maskot Pete (2009) (TV film)

Typický film o středoškolákovi, který se stane z neznámého a nudného, slavným maskotem basketballového týmu. Překvapivě jsou místa ve snímku pěkná, a herci taky nejsou špatní. Velmi povedený snímek z Disney Channelu. Tedy pro mě aspoň...

Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna (2011)

Říká se, že čtvrtý díl dalších pirátů otevřel zcela novou trilogii, a myslím, že je to pravda...návrat Johnnyho Deppa jako Jacka Sparrowa bylo jako vždy úžasné, nechyběl přitom ani Rush jako Barbossa, avšak mi trochu scházeli Bloom a Knightley. A i když tam nebyli, byl to docela působivý film. S trošku slabším příběhem, ale hudba od Zimmera je stále působivá. Jinak to byl docela povedený snímek, Cruzová účinkovala jako protivnou pirátku skvěle, a především nechyběli ani nováčci. Mezi jimi patřil Sam Claflin a Astrid Berges-Frisbey. Tihle mi jako náhrada za Blooma nebo Knightley nenahradí, ale přesto bych je chtěl vidět v dalších dílech.

Piráti z Karibiku: Na konci světa (2007)

Třetí díl je naprosto epický. Epický, a zároveň nejlepší film k zakončení trilogie. Naposledy se zde setkáváme s úžasnými postavami Orlanda Blooma, Keiry Knightley, a Billa Nighy. Depp byl jako vždy skvělý Jack Sparrow, a návrat Geoffreyho Rushe byl víc než dobrý nápad. Nechyběli ani ostatní herci, včetně nováčka Chow Yun-Fata. Srandičky byli jako vždy velmi skvělé, akční scény povedené, a hudba od Zimmera velmi dobrá. Další skvělé dílo od Verbinskiho.

Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže (2006)

Úžasné pokračování Verbinskyho pirátech z Karibiku, vypraví další úžasný příběh. Jako vždy Verbinsky nezklamal, ani herci, a hudba vůbec. Všechno je tady úžasné, herci, postavy, prostředí, příběh i hudba. Skvělý film.