• Rodinný

Wolfblood (2012) (seriál)

Páni, no teda. Tohle je něco jiného, něco velmi zajímavého. Je v tom hodně dramatu. Ačkoli ze začátku nemusí vypadat. Není to jenom o vlčí krvi, je to především o přátelství, rodině, a osobnost různých odlišných postav. Herecké obsazení je velice sympatické, s jednotlivými postavami se skvěle seznámíte. Wolfblood je zkrátka velmi povedený brilantní teenage seriál s vynikajícími hereckými výkony, co jsem za dlouhou dobu viděl. První série byla skvělá, zatímco druhá je ještě lepší, která se více zaměřuje na další hl. postavy jako jsou Shannon, Jana nebo Maddy.

Hvězdná brána: Atlantida (2004) (seriál)

Ze všech snímků Stargate je tento nejlepší. Absolutně. Příběhy v epizodách je úžasné, postavy jsou suproví, a efekty skvělé. Prostě, tohle je lepší než originální Stargate a SGU.

Vetřelec (1979)

Brilantní? Né, skvělé? Né,...lepší je úžasné. Naprosto úžasný film. A nic víc dodat.

Predátoři (2010)

Ách, jak já se moc těšil znovu na Predouše. A k tomu, že se v tomto pokračování objeví rovnou tři. Je však nutno připomenout, že tenhle snímek, opět ze strany džungle, kašle na dvojku a je volným pokračováním jedničky. Což mě trochu mrzí. Dvojka byla parádní, a je i tento snímek. Jako v jedničce, ani zde se Schwarzenegger nevrátí, ani Glover z dvojky, takže přichází nové postavy. Hlavní roli si zahrál Adrien Brody a s ním v čele posila, které zahrnují Topher Grace, Alice Braga, Louis Ozawa Changchien nebo překvapivě, i Danny Trejo. A jak už jsem říkal na začátku, opět se to odehrává v džungli, ale né na naší planetě...byl to vskutku dobrej nápad tentokrát utkat lidi a lovce na planetě Predoušů, a né na naší. Byl to velmi dobrý nápad, a vznikl z toho pohodový snímek. Fakt pohodový.

Predátor 2 (1990)

Další Predoušův film. Tentokrát z pohledu velkoměsta, namísto obří džungle. Náš milý a jiný predouš si přijel zaparádit v Los Angeles, kde si zabije pár mafiánů a dosti velkých zločinců. V čele tentokrát ale nebude stát Arnie Schwarzenegger, ale Danny Glover. Je to však trochu škoda, že se Schwarzenegger nevrátil, ale to nevadí. Glover tam padne skvěle, příběh je brilantní, a hudba ujde. Vcelku pohodové pokračování.

Vetřelci vs. Predátor 2 (2007)

No tývado! Vy dva Strausovi, si děláte srandu ne? Vážně? Jsem opravdu velký fanda do Vetřelců, Predátorů a co ještě víc, do souboje mezi těma dvěma. Ale tohle, no, nic moc. Příběh se odehrává hned pár minut po prvním AvP, který byl podle mě i lepší než tohle. Sice je dobrý, že tam ta krev je, a je jich hodně, a ty bitvy a skvělý nápad s predátorem Wolfem, ale chci jen zeptat bratři Strausovi, proč je v každé bitvě taková tma?! Je to jak tma v pr..... Vážně, snad jsem si všiml, že v každé bitvě, ať už v něm featuruje člověk, Vetřelec nebo Predátor, je tam děsná tma, a těžko se v ní vidí. Efekty, Wolf, Predalien a hudba ujdou, herci mi ale nepřipadají příliš, no, "dobří", a příběh ne moc brilantní. Docela slabota. Co slabota, příšerný. Lituju Predátora a Vetřelce, kteří se museli v tomto hrozném pokračování museli objevit.

Alien vs. Predator: Redemption (2010) (amatérský film)

Na to, že je to jen amatérský snímek, je to velmi povedený. Ani nevadí, že tam je snad všechno digitální (tím myslím ty vesmírné potvory), jelikož se nejedná o nějaký "super" snímek na celosvětovou premiéru. Je to jen amatérský a povedený kousek. Dobrá podívaná.

Gordon Ramsay: Noční můry kuchyně (2007) (pořad)

Gordan Ramsay je krutý šéf. Ale jak jinak, když chce udělat z nejhoršího šéfkuchaře restaurace udělat perfekto kuchaře. Tahle show vás zabaví, když zrovna nemáte co dělat, nejlépe se ale asi u toho dívá, když zrovna jíte, večeříte. Vcelku, povedená kuchařská show.

Re-Play (2009) (pořad)

Vcelku, pohodová TV show o herních novinkách, které nás někdy mile i nemile překvapí. Je to ale lepší, než koukat na Amerického Ninja Factoru či Faktoru Strachu. Vážně, tohle funguje, a možná vás někdy v nějakých epizodách překvapí vaší oblíbenou hrou.

Troopers (2011) (seriál)

Naprosto geniální seroš. Vtípky jsou úžasné, hlášky supr, a to vše ještě o Trooperech. Suprový seriál.