• Rodinný

Na parket! (2010) (seriál)

Ať si o mě myslí cokoliv, mě se tento seriál líbí. Zabaví, neurazí a pobaví.

Terminator Salvation (2009)

I když je skvělý, že nás čtvrtý díl tentokrát zavedl už do zkažené budoucnosti, není to prostě ono. Prostě to už nevypadá jako pořádná "terminátořina". Post-apokalyptická budoucnost vypadá nudně, není příliš "živá". Kde je akce lidi vs. Terminátoři, kterou máme vidět každou sekundu, kdy je záběr na zkaženou budoucnost? Ne, tohle ne. Tohle je prostě průměrný (v některých scénách až nudný) terminátorský film.

Robinsonovi (2007)

Podle mě, další z výborných animáků ze studia Disney. Tentokrát diváky povede do ujeté budoucnosti, kde se setkáváme s ujetou rodinkou, a neobyčejnou postavou, která se chce vrátit zpátky do své doby (prostě cestování v čase, tahle tématika se mi vždycky líbila). Skvělý příběh, skvělý konec, hudba, scénky a postavy.

Ledově ostří (2007)

Vždycky se u toho zasměju. Je to prostě pohodová komedie.

Mořské panny z ostrova Mako (2013) (seriál)

Na rozdíl od jeho předchůdce, má 'Mako Mermaids' zajímavější příběh a nové nápady. Herci / herečky jsou sympatičtí, možná proto jsem si tenhle seriál oblíbil. Chvílema je to napínavé, a sem tam se objeví nějaké ty vtipné chvilky. Rozhodně lepší než H2O: Justt Add Water. Není to jen o nějakém mladíkovi, který se snaží neprozradit svoje "mořské" tajemství, nebo o tom, jak se mořské panny snaží být jako lidi, je toho mnohem víc.

Saw 3 (2006)

Docela slabý díl, ale dá se na to koukat. Amanda (vážně skvělá postava) zde dostává mnohem větší roli než v předchozích filmech, což je fakt dobrý. Líbili se mi flashbacky, a především návaznost na první a druhý díl, a ukázal nám to, co jsme dosud vůbec nevěděli. Jen postavy nejsou nějak extra zajímaví, tedy krom Amandy a Jigsawa. Zkrátka, sice je to nejslabší díl ze série, co jsem dosud viděl, ale pořád je to kvalitní film. Mimochodem, radím si při sledování filmu připravit pytlík na zvracení, budete ho potřebovat, obzvlášť v jedné scéně.

Terminátor (1984)

Tohle je prostě jeden z nejlegendárnějších akčních filmů, který kdy existuje. James Cameron odvedl skvělou práci, a dostal tak Arnolda Schwarzeneggera do jeho nejslavnější role, Terminátora.

Saw 2 (2005)

Na jeho předchůdce to sice nemá, ale i tak je to dobrý film. Je trošku škoda, že film už nemá takovou tu atmosféru z prvního filmu, na druhou stranu je to o dost brutálnější. Bylo docela dobrý, že Amanda dostala větší roli, v podstatě byla jediná (vedle Jigsawa) zajímavá postava z celého filmu. Povedený film, který obsahuje víc než jeden nečekaný zvrat.

Saw: Hra o přežití (2004)

Skvěle natočený film s úžasným napínavým dějem, od začátku až do konce. SAW je prostě hororová klasika, která nadchne každého hororového fanouška. Film má velice sympatické postavy, které hrají sympatičtí herci (Glover, Whannell,...). Vážně skvěle vybudovaná drsná atmosféra, a nečekané zvraty. Doporučuji, první SAW byl nejlepší a vždycky bude.

Scrubs: Doktůrci (2001) (seriál)

Scrubs je především hodně o vtipných situacích/scénách, a v některých případech, přinese i ty nejbizarnější a nejdivnější věci, které člověka dokážou prostě rozesmát. Někdy ty vtipy prostě přijdou, přesně v těch chvílích, kdy to člověk nečeká, a nikdy neví, co mu v tu chvíli stane. Musím uznat, že postava doktora Coxe, kterého skvěle ztvárnil John C. McGinley, je vážně jedna z nezábavnějších postav, kterou jsem kdy viděl. V podstatě je většina postav ve Scrubs zábavná. Od Kelsa, po Turka, přes sexy zábavnou Elliot (ztvárněnou sexy nažhavenou Sarah Chalke) a ke Carle. Jo, a abych nezapomněl, je tu ještě jeden, s někdy až moc bizarními a šílenými myšlenkami, J.D.