Kávový princ (2007) (seriál)

Taková korejská telenovelka :)

Janine: Extreme Close Up (1996)

První porno co sem viděl :o) Taková klasika ;-) Jinak mě docela překvapuje, že na csfd jsou porna :O

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Hodně bych to přirovnal k IT crowd a v porovnání s ním je to o kousek slabší. Některé díly jsou úplně boží ale někdy se musím skoro nutit smát furt tomu samému dokola... EDIT: No po druhé serii už to je jasných 5* EDIT2019: Ach... Bylo to krásných 12 let, někdy slabších, někdy fantastických ale celkově velká paráda. Narozdíl od HIMYM jsem se dokázal těšit na další série i díly až do konce. Navíc, jak jsem byl v podobném věku, jako hlavní aktéři a vlastně i trochu v podobném rozpoložení, moje vlastní zkušensti se nejednou potkávali s tím co se dělo v seriálu. Z TBBT se stala doslova součást života. Dalo by se toho napsat hodně ale je to zbytečné. Poslední série, jakožto i samotný konec byl důstojný a já si tenhle seriál budu navždy pamatovat jako jeden z nejlepších vůbec.

Příběh Alvina Straighta (1999)

Naprosto vynikající podívaná, prožíval jsem každou minutu. Mimo to vynikající herecký výkon, kamera, hudba + Lynch = nesporných 5* Někomu by se mohl zdát být, příběh jako putuje starej dědek napříč amerikou na travní sekačce jako blbost ale ono to je fakt tak dobře natočený...

Cesta do fantazie (2001)

Kýbl nudy až do posledního doušku :( Po vynikajících filmech Princezne Mononoke nebo Laputa, jsem popravdě čekal něco na úrovni a ne tohle. Obrovské zklamání!

Sbal prachy a vypadni (1998)

Jedním slovem mazec :D Postupně se tu představí několik, docela dost, osob. Pak vykrystalizuje hlavní zápletka a najednou se to všechno propojí a každý získá nějakou spojitost s každým. Aby toho nebylo málo, tak se pak 3/4 lidí povraždí za dost bizardních situací. A ten konec? hehe... Fakt jsem se bavil. Dost lídí říká, že Snatch je ještě lepší ale mě se více líbí Sbal prachy a vypadni, ta zápletka tu je víc promyšlená a mě víc sympatická.

Monstrum (2008)

Cože? Tak tohle je ten přehypovanej Cloverfield? Absolutní zklamání :( První půlhodina je naprosto otřesná nuda o ničem a v druhé půlhodině když se "začne něco dít" všichni jen zmateně pobíhají, kamera zmatena... Žádné emoce sem od začátku do konce necítil. Asi nejsem na tyhle filmy ala Blair Witch ale fakt sem se modlil ať už je konec. Velky plus bylo, že to má jen malinko přes hodinu :) Nějak mi asi unika pointa tohoto filmu...

Dospívání po americku (1993)

Místy mi fakt ze soucitu a dojetí běhal mráz po zádech. Drama jak má být.

Od soumraku do úsvitu (1996)

Prvn polovina byla fakt super, Clooney a Tarantino bezva dvojice bratru vyvrhelu. Ale co potom prislo, achjo :( Bckova nekoncici rezba mezi upirama a rodinkou s bratry. Skoda no, zacatek me fakt bavil.