Tři srdce (2007) (TV film)

Des :/ Vykony hercu byly naprostou hrozne. Pribeh od prvnich minut odvoditelny. Atmosfera nula. Kdyz jsem dal vcerejsim Trem zivotum 3*. Tady davam jednu.

Babel (2006)

Vcelku silne pribehy ale mohlo to byt o dost lepsi. Az prilis volne vypravene...

Dvanáct rozhněvaných mužů (1957)

Nikdy bych byl neuěřil, že se vydržím dívat na film, který se celý odehrává v jedné místnosti aniž bych u toho usnul nebo se minimálně ukopal nudou. Teď už vím, že takový film existuje :)

Cesta do zatracení (2002)

Strhujici od sameho zacatku az do konce. Uplne jsem to prozival a pri nekterych scenach jsem prestaval dychat. Dalsi vynikajici film s mym oblibenym Tomeme Hanksem.

Úkryt (2002)

Cele se to odehrava prakticky v jednom baraku ale ta atmosfera! Dala by se krajet. Vynikajici, podstatne lepsi nez Zodiak... Navic naprosto genialni kamera a herecke vykony. btw nez jsem si precetl titulky myslel jsem si celou dobu, ze Sarah hraje chlapec :D

Chyť mě, když to dokážeš (2002)

Jeden z mých nejoblíbenějších filmů. DiCaprio hraje opět výborně. Život šekového padělatele a postup jeho "kariéry" až na jednoho z nejuznávanějších profesionálů co se bezpečnosti týče. Tady je vidět, že na to aby člověk něčeho dosáhl nepotřebuje školy ale stačí prostě dělat to co ho baví...

Červený trpaslík (1988) (seriál)

Pro mě seriál číslo 1. Vynikající výkony a nepřeberné množství hlášek. Většína lidí má nejraději Rimmera, u mě je ale favorit Lister s jeho zevláckým přístupem ke všemu =) Myslím, že mě tento seriál asi nikdy neomrzí. (1011.2007) Edit: (27.08.2012) Ano, zatím rozhodně neomrzel a to ani po, v tom to intervalu dalších 3 kompletních zhlednutích :)

Klub rváčů (1999)

Vynikajici! Fincher me opet nezklamal. Kombinace Nortona a Pitta vysla genialne. Velmi poutave vypraveni, az do posledni chvilky jsem byl jak na trni.

Crash (2004)

Geniální skládanka o americkém světě a rasových problémech. Zpočátku jsem si říkal, že takovej průměr ale fakt se asi půjdu podívat znova =) Jasných 5*

Srdcová sedma (1998)

Dost originální film, žádný takový jsem ještě neviděl. Děj je rozdělen na 2 části, které se odehrávají paraelně a zobrazují, jak může změnit celý život jedna jediná událost jako, že člověku ujede metro.