Pinokio (2014) (seriál)

Zajímavá dorama, která si mě získala hned prvním dílem a potom mě odmítala pustit ze svých spárů. Hlavní hrdinové vynikající, média byla ukázána přesně taková, jaká doopravdy jsou. Nemám námitek...

Most (2011) (seriál)

Po dlouhé době detektivka, která mě zaujala od samotného počátku.

Demolition Man (1993)

Co dostanete spojením Stallone+Bullocková? Úžasný film o zajímavé budoucnosti! Nejlepší scéna byla s kredity.. To prostě nemělo chybu

Zkus mě rozesmát (2011)

Co bych mohla čekat od Adama Sandlera? Další porci zábavy. Spojení s Jennifer Aniston bylo krásné. Jen mě mrzela ta scéna ve výtahu, když Jennifer jela dolů, s úsměvem pak hleděla nahoru a chtěla mu něco sdělit. Měla jsem sto chutí odhodit tu "učitelku", aby si ti dva mohli popovídat. Ale režisér zamýšlel jinak. I tak musím dát 5*, i za nervylezoucí děcka okolo.

Hačikó - příběh psa (2009)

Další film o psovi, u kterého jsem brečela. Nemám slov. Jak jsem opravdu velký cynik, tento (+Marley a já) film mě rozbrečel svou finální scénou. Hačikova oddanost byla překrásná. Věrnost nade vše. A jeho očka, jakoby si přímo přála, aby jeho páníček vyšel zpoza dveří... Pokud jste cynici, tak si myslím, že tohle rozbrečí i vás. Nemohu prostě udělat jiný očet hvězdiček. Pak bych zapřela sama sebe.

Marley a já (2008)

Ačkoliv na romantiku nejsem a dojemné příběhy moc nevyhledávám, u Marley a já jsem uronila nejednu slzu. Nejdříve jsem si říkala, co to může být (odjakživa mám slabost pro psy), tak jsem si to pustila. Ani ne po první scéně mě film zaujal natolik, že jsem si ho se slzami v očích musela pustit znovu, nikoliv kvůli bolesti, ale kvůli té zábavě před koncem. Je mi líto, jak to skončilo, ale závěrečná řeč byla překrásná, a ta u mně vyvolala slzy. Takže bohužel, nemohu jinak, ale je to za 5*

Džundžó Romantica - Season 2 (2008) (série)

Druhá série mého oblíbeného seriálku. Nemůžu jinak, než zase za 5* - odůvodnit to snad už ani nejde.

Džundžó Romantica - Season 1 (2008) (série)

Nešlo si je nezamilovat, nešlo je nenávidět. Jako moje první shonen-ai opravdu vydařená volba. 5*

Psycho-Pass (2012) (seriál)

Po dlouhé době jsem zase nalezla překrásný seriál. Nemůžu odůvodnit, proč jsem dala 5*, ono to prostě nejde. Nějak si mě to získalo. Už se na tuhle "budoucnost" vážně těším. :-D Ihned by mě zabili, pokud bych nepotkala Shuseie. Jediné, co mi na tomhle seriálu vadí, je Cunemori. Všem vřele doporučuji. Opening i ending - překrásné. Propracování dílů úžasné. Makashima jako záporák nezklamal. Psycho-pass řadím na první místo v krátkých seriálech. Nic ho zatím netrumflo a asi ani netrumfne. Podívejte se a udělejte si názor sami.

Bezvadná dvojka (2007) (seriál)

Sice je to ohrané, sice jsme tohle viděli už v několika zpracování...... ale Lovely Complex si mě prostě nějak dostalo. Ano, bylo lehce natahované, ale byl to překrásný seriál, na který se ještě někdy v budoucnu podívám. U toho konce jsem málem brečela.