Vraždy v Midsomeru (1997) (seriál) odpad!

Vraždy mě nezaujaly, hlavní hrdinové také ne. Skončila jsem po prvních 10-ti dílech a vracet se k tomuto seriálu zřejmě už nebudu. Pokud ano, možná své hodnocení jednoho krásného dne změním - i když o tom pochybuji.

Sherlock: Přízračná nevěsta (2016) (TV film)

Tak nějak už předtím jsem dokázala odhadnout, co bude následovat.. překvapilo mě, že je to tak jednoduché uhodnout, a zároveň i trochu zamrzelo. I tak zajímavý nápad.

Šifra mistra Leonarda (2006)

Kniha se mi moc líbila, zpracování bylo sice horší, ale i tak jsem byla spokojená. Tom Hanks v hlavní roli - co čekat, že? Konečná scéna byla mrazivá..

Město 44 (2014) odpad!

Nechci být protivná, ale ty "speciální" efekty, ze kterých mi bylo opravdu na blití, celkový dojem filmu jenom kazily.

Šingeki no kjodžin (2013) (seriál)

Zajímavé anime, zajímavý příběh, zajímavá hudba... a hlavně ZAJIMAVÝ LEVI!! který mě upoutal okamžitě. No jo... Hiroshi Kamiya se v něm nezapře :3

Houdini (2014) (TV film)

Na životopisy moc nejsem, ale toto byl vskutku ukázkový film. Nebyla chvíle, kdy bych se nudila - přestože mi někdy už předem docházelo, jak daný trik udělal, HBO nezklamalo a podalo to naprosto dokonale. Opravdu silný zážitek budu mít z tohoto filmu, který ve mně přetrvá ještě dlouhou dobu. Pozn. 2023: Před 7 lety jsem ještě nevěděla, že se kvůli tomuhle filmu zamiluju do Adriena Brodyho a pak se vrhnu na maraton jeho filmů. :)

Zlatý kompas (2007)

Trailer mě zaujal, ale byla jsem zklamaná. Jediná pořádná scéna byla s ledními medvědy a jediná zajímavá postava byla ve skutečnosti jedna z duší, haha. Vtipné, já se však moc nenasmála.

NANA (2006) (seriál)

NANA, hodně krásná vzpomínka, když jsem s anime teprve začínala. Ani na jednu z nich jen tak nezapomenu. Nana a Hachiko (Nana) mají u mně speciální místo, které si tvrdě vybojovaly.

Národ snílků (2010) odpad!

Film mě nezaujal, nic ve mě nezanechal, zbytečně ztracená hodina a půl mého života.

Juno (2007) odpad!

Asi mi po celou tu dobu uniklo, co na tom bylo tak zajímavého - holka se nechala zbouchnout. A o tom byl celý film? Jestli mi tvůrci chtěli sdělit něco dalšího, bohužel. Nic jiného v mé mysli nezůstalo - jenom neskutečně otravná hlavní hrdinka.