Lví král (1994)

Afrika, lvi, motiv Hamleta... co víc si může člověk přát?

Šiki (2010) (seriál)

Na upíry nevěřím, nemám je ráda, jsou nezajímaví - ne však v tomto případě. Shiki bylo skutečně zajímavé anime, které jsem shlédla během pár dnů. Opravdu zajímavý zážitek.

Ranhojič (2013)

Čekala jsem menší zklamání, ale byla jsem mile překvapena. Knihu jsem četla - byla naprosto dokonalá, stejně jako její pokračování. Proto jsem delší dobu váhala, než jsem si pustila německou verzi Ranhojiče. Nelituji toho.. až na to, že mi některé chvíle přišly nereálné, to je vše.

Co žere Gilberta Grapea (1993)

Depp a DiCaprio dohromady? Za mlada? Zatraceně, tohle byla vážně síla. A co teprve konec? Pořád jsem čekala, že Arnieho přejede auto.. Nevím, prostě mi to nějak pořád vyznívalo, že i on tam zemře. Do plného počtu mi však něco malého chybí..

Teorie velkého třesku (2007) (seriál) odpad!

Nic mě na tomto seriálu nezaujalo - to, čemu se ostatní smáli v pozadí, mi vtipné nepřišlo. Přišlo mi to spíše k pláči. Nebo se neumím smát, jak o sobě tvrdím už několik let.

Kuky se vrací (2010) odpad!

Tento film mě nijak nezaujal - spíše znechutil vůči Svěrákovi, kterého mám ráda. Kdyby to bylo podané jinak, možná, že bych dala alespoň 1*.

Méďa 2 (2015) odpad!

Za zkoušku prý nic nedáš... dvě ztracené hodiny mi nikdo už nevrátí. Čekala jsem něco lepšího a dostala jsem ještě horšího provedení. Že jsem se zase nechala do něčeho ukecat -_-

Méďa (2012) odpad!

Zřejmě mi unikl vtip, kterému se všichni ostatní tolik smáli.