Sexy Jexi (2019)

Trochu přitroublá komedie. Při pár scénkách jsem se pousmál. Premisa rozhodně nebyla využita na maximum, z tohoto filmu šlo vyždímat daleko více (já bych to viděl ve stylu Klik: život na dálkové ovládání).

Poslední nás zachrání (2015)

Komedie spíše pro milovníky starých hororů. Takové méně parodující Scary Movie.

Skřet v Las Vegas (1995)

Celkem zajímavý nápad zasadit Leprechauna do Las Vegas. Vhodný pro milovníky filmů o Las Vegas, hororů, pokud se vám líbil minimálně jeden předešlý díl, máte rádi staré trochu bizarní filmy.

Leprechaun 2 (1994)

Tak zaprvé, nejedná se rozhodně o druhý díl a celkově se vůbec nijak nenavazuje na původní film. A za druhé, druhý skřítek je jednoznačně lepší než první. Zápory jsou tu stále stejné, jen v menší míře. Jediná věc která byla lepší v předešlém díle je hlavní slabina skřítka (místo čtyřlístku tepané železo?).

Skřítek (1993)

Skřítek je pěkně namaskovaný, Jinak je tu mladá Jennifer Aniston. Co dál? Obrovské množství nelogických a klišé scén. Dialogy jsou nejhorší částí filmu a k tomu jsou všechny postavy ve slosování o nejméně ostrá tužka v penále.

Smrtelné zlo: Probuzení (2023)

Čekal jsem něco trošku jiného. Dostal jsem kvalitní horor, který by možná lépe fungoval jako samostatný (úplně distancovaný od Evil Dead série) nebo naopak více napojený na Evil Dead sérii. Krve bylo dost a opravdu jsem někdy byl i v napětí. Nové nápady jsou většinou více než fajn (například gramofonová deska). Ocenit musím i věci které jsou pro sérii typické, ale film se je rozhodl celkem okatě nevyužít (motorovka). Velké očekávání vkládám do druhého dílu (který doufám že bude už kvůli tomu co/kdo zbylo v tom pekelném patře). Po tomhle filmu se mrkněte na Smrtelné zlo 2 z roku 1987, schválně jestli taky uvidíte tolik detailních podobností jako jsem teď těsně po shlédnutí viděl já.

Dungeons & Dragons: Čest zlodějů (2023)

Opravdu velké překvapení. Herecky lepší než jsem čekal. Akční scénky jsou bezvadné. Příběh není složitý, ale vůbec to nevadí. Kamera je skvělá. Super dobrodružné fantasy, okořeněné trochou humoru, který není tlačen na sílu.

Na nože: Glass Onion (2022)

Je to dobře propletené a na první pohled se opravdu těžko určí, jak to skončí. Spousta známých herců. Já se teda bavil.