• Thriller

Dům s tajemstvím (2014) (TV film)

Naprosto souhlasím s většinou komentářů tady. Zejména by mě taky zajímalo, kde sehnali tu opici v hlavní roli, protože na tu se fakt koukat nedalo. 1* je za pejska a Mandylora, který byl hlavním důvodem, proč jsem na ten film vůbec koukala.

The Bad Seed (2018) (TV film)

Uživatel "grizly007" to vystihl asi nejvíc. Mckenna mě srala už od předchozího hororu ve kterým hrála podobného spratka, ale bohužel ani tentokrát to neskončilo, jak by mělo. Škoda, potenciál to mělo, stejně jako všechny filmy na tohle téma, ale bohužel to až tak moc nevyšlo.

Miluji tě k sežrání (2001) odpad!

Pardon, ale... Tahle neskutečná zkurvená fraška se nazývá filmem, a ještě to má tag "New French Extremity"? To snad není pravda. Horší """film""" jsem už pěkně dlouho neviděla.

Bojovka (2017)

Boha jeho... ne horší jak Camp Dread, ale dost podobný... Navíc strašně předvídatelný...

The Hole in the Ground (2019)

Zajímavý film, ne až tak moc záživný jak by jsme někteří asi chtěli, ale přesto. Hlavní hrdinka byla navíc moc sympatická, stejně jako děda soused. Škoda toho nevysvětleného momentu s kamerou, a trochu zvláštního závěru, u kterého jen doufám, že jsem ho víceméně pochopila správně. :-D Jednou asi stačilo, ale nelituju.

Cliffhanger (1993)

Ráda bych dala 5*, kterou už jsem měla připravenou, ale stejně jako u minulého "Train to Busan" to nedokážu, protože mě to totálně psychicky zdeptalo u jedný scénky. Hodnocení tedy nechávám 4-5*, film byl skvělý, napínavý, poutavý a člověk se ani minutu nenudí. Nehledě na to, že Stallone v roce 93... Jeden z nejatraktivnějších herců vůbec.

Vlak do Pusanu (2016)

Úžasný, ale nedokážu dát 5*, protože mi to tak trochu zlomilo srdce. Někdy si říkám, proč sleduju takové filmy, když vím, co to se mnou dělá ;-;

The Caretaker (2016)

Strašná zmatenina, přišlo mi bez pointy. Nějak se mi nechce tomu dát odpad, po tom, co jsem viděla Ludo nebo Camp Dread, ale stejně... Konec byl taky na nic, ale aspoň ta hudba byla celkem kick-ass.

Ludo (2015) odpad!

Ježiši kriste. Mě se fakt naprosto vzácně stane, že nedočumím film do konce. Ale tady tohle už fakt nešlo. Zkoušela jsem to na konci ještě posunout a najít tam nějaký part, který by se dal vydržet, ale ne... Tahle sračka mi zkurvila super zážitek po Jane Doe, takže pěkně děkuji. Bacha, je dost možný, že to trumflo Camp Dread!!!

The Hollow Child (2017)

Překvapivě hodně, hodně dobrý film a z nějakého důvodu mi i dost sedl. Jen velká škoda toho konce, nějak jsem doufala přesně v ten opačný. Škoda, ale přesto super film.