• Thriller

Shazam! (2019)

Asi do větší poloviny to bylo fajn a dokonce i vtipné, že jsem se chvílemi upřímně zasmála, ale pak se to bohužel změnilo v romaticko-dojemný trash, čímž do kompletně dos*ali. Vytočilo mě to poměrně dost, ale níže než 3* nepůjdu, protože dívat jsem se vydržela, což je u mě někdy těžké. Taky nasadili dobré a koukatelné herce do hlavních rolí (Strong, Levi, Angel), takže to je takové malé, bezvýznamné plus.

Kořist (2019)

Prosím, na*rat na romantické filmíky, tady jsem se nabrečela víc, než dost. 100%.

Pod vlivem (2019) odpad!

Ježiši... Tak tohle fakt ne. Tak trochu už mi dochází filmy na Netflixu, tak jsem se rozhodla dát šanci tomuhle, ale vidím, že jsem to radši neměla dělat a měla jsem se nudit. Protože koneckonců bych se určitě nudila míň, než při téhle otřesné sračce. Film o hnusném, nesympatickém, posedlém děcku, které zabíjí psy, škrábe auta kusem skla a čarodějnici v kómatu. Fakt krása - uživatel J*A*S*M tu psal, že je to vykrádačka Hereditary, což by se tak dalo vcelku říct - a jelikož ten film z duše nenávidím, tenhle dopadl tak nějak stejně. Waste of my fucking time.

Skleněný dům (2001)

Na Leelee se opravdu dá dívat klidně i skoro 2 hodiny, stejně jako na Trevora. Je pravda, že byl film často hodně okatý a průhledný, ale to psychické napětí, které člověk má i tak po celou dobu to zachraňuje. Mně se osobně moc líbil, a jelikož mě nepříjemně vydeptal, přidávám hvězdičku navíc - mnoho filmů na mě nemá takový efekt, jak bych uvítala, ale zde se to povedlo.

Utopenec na útěku (1998)

Dávali v telce s českým dabingem a musím uznat, že některé hlášky mě dostaly, viz "tvé lži jsou jako banány... přichází ve velkých, žlutých trsech". Očividně Leslie se až příliš hodí do těchto rolí a nemyslím si, že tím pádem existuje špatný film. Skoro jsem umřela smíchy, a to se mi moc často nestává, takže - díky!

Úsvit mrtvých (2004)

Konec to dosti pohřbil, takže za tohle -1*, ale když pominu tohle, beze sporu jeden z nejlepších zombie filmů, co jsem kdy viděla.

Holka z livechatu (2018)

Za mě určitě průměr, možná i lepší průměr. Filmy, které nám ukazují nebezpečí internetu mám fakt ráda a mají něco do sebe. Hlavní hrdinka hnusná jak cyp, ale to hádám byl účel:-)

Smrtící nymfa (2014)

Náhodou, námět to nebyl špatný, zatím to je asi jediný film s touhle tematikou, co jsem viděla a natočené to taky nebylo nejhůř. Některé efekty sice byly na ten způsob, že jsem si chtěla vyšlehat oči mixerem, ale jinak za mě v pohodě.

Apokalypsa v Hollywoodu (2013)

Obvykle nemám ráda komedie a už vůbec ne takového rázu, ale tady jsem myslela, že skapu smíchy. P.S. pokud někdo víte, co za filmy tam byly použity kromě Vymítače, napište mi prosím!

The Collection (2012)

Psy neodpouštím, ale jinak fakt pecka. Josh Stewart je výbornej.