• Thriller

Slender Man (2018)

Jako... Nedám tomu odpad, jak jsem původně tipovala, ale... Fakt si nemyslím, že by se měly točit horory podle creepypast, už jen čekám, kdy vyjde Eyeless Jack, Jeff the Killer, Laughing Jack, Smiling dog a kdoví co ještě. Creepypasty jsou prostě lepší, co si budem kecat.

Malicious (2018)

Překvapivě hodně dobré, ale dát sem 4* mi přeci jen přijde trochu moc. 3+* :-D

Karavan smrti (2018)

Tak blbý to nebylo náhodou. Hlavně oceňuji, že tam nikdo nerozřezal psa na kusy, nepřejel ho, nebo neoběsil. :)

Await Further Instructions (2018)

Oh... Já si tak říkala: "Jo, super! Tohle bude nějakej katastrofickej, post-apo film!" a asi do 3/4 filmu to tak pořád i připadalo, ale potom přišly ty zvraty a já si říkám... "Prosím...?"... Nemluvím ani o tom debilním pánbíčkáři, který byl naprosto nesnesitelný, bezcitný a veden božím plánem a nařízením... :) :) :) a ten konec, to mě naprosto utvrdilo v tom, že ani náhodou nemůžu dát ty 4*, které jsem původně dát chtěla. Jo, originalita... Ale stejně sračka.

Boarding School (2018)

Jojo, další takový film, který ne každému sedne a kupodivu, mi sedl. Rozhodně mi sedl víc, než nedávné otřesné Hereditary, etc. Neříkám, že jsem naprosto pobrala, o co přesně šlo, ale tak či tak, film se mi moc líbil. A dost mě bavil. O to víc, když ta debilní kráva chcípla. :-)

Stvoření (2009)

Náhodou to nebylo tak blbý, dokonce i krve tam T R O C H U bylo.

What Keeps You Alive (2018)

Jedna hnusná jak já po ránu, s IQ -10, druhá zas až tak hnusná není, ale z nějakého důvodu bych jí taky nejradši nakopala prdel. Jak už tady někdo zmínil, zachránilo to prostředí.

He's Out There (2018)

Home invasion. A je to zase tady. Můj oblíbený žánr hororů. Každý je více méně stejný, ale zároveň má každý něco, co jiný nemá. Stejně jako tady. Nemůžu říct, že by to bylo něco dokonalého, přehnaně děsivého nebo krvavého. Krve ve filmu moc není, za to nepříjemného a tísnivého pocitu teroru ano. Což je za mě velké plus. Konec byl otřesné klišé, ale co už s tímhle můžeme dělat... Mě to neurazilo, nenasralo a bavilo mě to. 3* je tak akorát.