Tetris (2023)

Kdyby polovina filmu nebyla o přechcávání a zjišťování o tom kdo je teda nejzkorumpovanější v těch komosračkách a film se zkrátil o 30-40 minut, tak bych filmu dal 4*. Dost předramatizovaný, ale filmová a  hudební práce jako taková je na výbornou. Atmosféra skvělá.

Noe (2014)

Takže frajeři mají artefakt ze zóny aka z private serveru kde admin kicknul uživatele XxXAdam_ thequickscoperXxX a Evu_420_69lul, v podobě hadí kůže co používala TTSko aby přivedla zmíněné uživatele proti TOS serveru. Pak hollywoodskej Daniel Vávra bez sick fousů vidí nějakýho psa, jde za ním, ale přijde na to, že je to šiška. Pak zjistí že je to dubínkova šiška, přijde pár lapků, chtějí pečinku, jelikož jsou více vyvinutou odrůdou na zeměploše, a Daniel Vávra je vyseká. Taktéž je zmíněné v předchozí scéně, že netrhají rostliny, nejedíjou maso.. tak co jedijou? Dusík ze vzduchu?! nebo kamení olizujou?!. Pak divák zjistí že ona šiška je nějakej pes masovej šiškoidní.. a bylo to poprvé, co jsem viděl spojení zvířete a ohně v tom smyslu, že člověk ho spálí protože ho nechce sníst. Next level evoluce ty pitcho. Tedy spálí masovou šišku, Vávru to asi zkouřilo, a měl sen o tom jak roste kytka na štěrku, jak plave v jezírku kde Golum ulovil prsten moci, probudí se, a matka z "Den kdy se zastavila země" mu je dobrým sugestem scénáře. Potká hejbající se kameňáky kteří mají stejně lepší lore jak 7. a 8. série Game Of Thrones. Potkají Golumovo otce kterého hraje Entony Hopkins a pokecají o ovoci, který jak nám bylo řečeno, nežerou. ahááá?.. "MŮŽE BÝT HROZBA ODVRÁCENA?.. NE.." Jak jinak asi?! JE TO ADMIN/BŮH!! Kdo tu sratchu psal.. ajo.. biblický příběh.. už nic nemám.. Vyžere feťáckej čaj a má další vizi. Golumův otec zapnul God inventory, a dal mu original Item z private serveru, což myslím že je taky proti TOS. Zasadí semeno (není to dvojsmysl) a rozhodne se postavit archu, let's go. Následující scéna je v podstatě Panoramix sh*t, a páni kameňáci se rozhodnou pomoct se stavbou lodi.. V této fázi končím, jelikož si myslím, že už jste pochopily celý sled filmu.. Hodnocení berte recesisticky.

Watchmen (2019) (seriál)

Abominace Snydera kterou nedokáže zachránit ani Jeremy Irons.

Nikdo (2021)

A tak tu máme další přírůstek do rodiny John Wick, Taken, Equalizer.. a jeho jméno je Nobody aka Hutch. Z těhto uvedených filmům je to asi nejlepší film na brdo: "byl jsem zabíjející zrůda, pak jsem dal Alt+F4 svému kontraktorskému životu a žil jsem poklidně s rodinou dokud-". Takže rozhodně dávám plný hodnocení, a doufám že dvojka už nebude, jelikož víme, jak špatný rozhodnutí to bylo ve všech uvedených případech na začátku uvedených..

Kate (2021)

Na Xiao Xiao věc tomu chybí pořádný boss zakončení :(. Zakončeno dobře, ale moc dlouze, a už na hodině a něco jsem si říkal... co se tam ještě může stát? však už je to konec ne? Nope.. bohužel kdyby se poslední třetina víc uspěchala a metráž se zkrátila, bylo by to na 4*. Je to prostě Xiao Xiao s Mary Elizabeth Winstead. Kdo od toho čekal nějaký Áčko, tak nope. Bohužel napětí je nulový z evidentních důvodů a v podstatě už od prvních 5-ti minut víte jak to skončí. Also, chytal jsem docela mood Edgerunners.

Menu (2022)

Tak zajímavá a smýchaná jednohubní hajzlárna že ani pořádně nevím co si o tom myslet. Ale mám chuť na burger.