Zaklínač - O hostinách, parchantech a pohřbech (2019) (epizoda)

Úplnej guláš v tom jako nečtenář a nehráč nemám, chronologicky si to taky nějak poskládám, akorát je tu opět málo Geralta a jeho práce a furt v tom nevidím nějaký příběh. Asi už tu sérii dokoukám, žádný spěch na to ale není.

Zaklínač - Zrádce měsíc (2019) (epizoda)

Výborný díl. Konečně více Geralta a ukázka jeho práce. Konečně potvrzení více časových linek. Jen v tom stále nevidím pořádný příběh.

Zaklínač - Začátek konce (2019) (epizoda)

Nečetl jsem, nehrál jsem, asi proto moc nechápu. Ale snad se všechny ty jména měst (států, zemí?), lidí a příšer rychle dostanou pod kůži.

Watchmen (2019) (seriál)

Součet z hodnocení jednotlivých dílů sice vyjde na víc než 2 hvězdy, ale celek si víc nezaslouží, a to hlavně kvůli konci. Za ten happy end, za to rasisticky a genderově orientovaný poselství. Za ty nevysvětlený scény (meteorit, Lube Man, pilule se vzpomínkou na vraždu Crawforda a další). Mrzí i špatná volba herců (kromě Ironse a Smart), čemuž vévodí Angela Abar (naprosto otřesná, hlavně při projevu emocí) a Modrý. Plusem je hudba, vizuál, režisérský hrátky a asi dva výborný díly. Jako celek ale mimo.

Watchmen - This Extraordinary Being (2019) (epizoda)

Řemeslně dokonalý díl, který ale bohužel příběh nikam neposouvá. S výjimkou posledních cca 5 minut, jenže to je zase kardinální nesmysl, protože pilulka s touhle vzpomínkou nemohla v lahvičce být.

Watchmen - Little Fear of Lightning (2019) (epizoda)

Ač mě mrzí, že seriál navazuje na komix a ne na film, nemůžu jinak než dát tomuto dílu za 5 hvězd. Hodně se toho nyní vysvětluje (ne však vše), zapadá do sebe a věřím, že výsledek bude parádní. Díl navíc ve své většině sleduje mého skelného oblíbence a nedává moc prostoru nesympatické Angele. Super.

Watchmen - Je léto a dochází nám led (2019) (epizoda)

Velice solidní pilot, který představuje alternativní současnost a dává více otázek než odpovědí. Velký podíl na kvalitě má i hudba, to se ale vzhledem k autorům dalo čekat.

6 underground: Tajné operace (2019)

Na rozdíl od většiny hodnotitelů jsem nečekal od nové bayoviny žádnou hloubku (jak někdo mohl?), a tak jsem dostal, co jsem očekával. Šílenou, nadupanou a krvavou akci a pár postav, jejichž osobnost mi bude u prdele, hlavně že budou servírovat zábavu. Splněno.

Soumrak mrtvých (2004)

První polovina, kdy se postavy seznamují se situací a učí se bojovat, je zábavnější. Pak už jen pobíhají z místa na místo a ledabyle plácají klacky nebo střílí šejdrem.