V hlavě (2015)

Inside out je po dlouhé době moc krásný a příběhově plný animovaný film, který má opravdu vše co člověk chce. Co si budeme namlouvat, animáky jsou stejně pro dospělé a tento příběh to spíš potvrzuje. Příběh je dojemný, laskavý ale hlavně srdcervoucí. Připomíná kolik toho s dospíváním opustíme a často za jakou cenu. Byla jsem velice nadšená a jsem ráda, že Pixar přišel s takto krásným originálním příběhem. 90%

San Andreas (2015)

Spousta, spousta akce a vcelku dost sympatické obsazené, ale protože katastrofické filmy miluji a protože tento nebyl zas tak v té mé škále dobrý, dávám mu tři hvězdy. Filmaři podle mne začali moc linií, které postupně opouštěli a tím ve filmu vznikla hrozná a překombinovaná mezera. Vynikající a velmi sympatický Rock a zmínit musím i Lockingtonovu hudbu.

Protiúder (2010) (seriál)

Strike back udržel mou pozornost během první série a to zejména díky výbornému Armitagovi. Seriál není nic hlubokého, což je škoda, mohlo to být zajímavé. Místo tohoto jsou to mini epizody, které se pokouší od odkrytí intrik, které jsou prostě všude. Nicméně, rozhodně je to pěkná ukázka toho, jak jsou zhruba vytrénovaní elitní vojáci SAS.

Mimoni (2015)

Strašná nuda, chybí tomu kouzlo, které tyto skvěle vymyslené postavičky ve vlastním filmu postrádají. Je to vlastně jen sestřih blekotajících scén, které jednoduše zafungují opravdu jen na děti, které okouzlí jejich roztomilost.

Krycí jméno U.N.C.L.E. (2015)

Rozhodně to je oddechovka, jako ostatně všechno co Richie dělá. Sice jsem se rozhodovala mezi tím zda dám tři nebo čtyři hvězdy, ale nakonec v poměru jak hodnotím, rozhodně čtyři. Ačkoliv od zápletky opravdu nic moc nečekejte vizuálně a stylově je to prostě nádhera. Zmínit musím jak soundtrack, tak score. Co mi nedá spát je, že kdyby někdy někdo točil hraného Archera, Cavill je perfektní volbou.

Konečně doma (2015)

Nějak se mi do toho vůbec nechtělo a nakonec jsem byla příjemně překvapená. Home je úderný a do děje, který je prostý a nese jednu jasnou zprávu, ostatně jako všechny animované a jiné filmy, tedy důležitost lásky a rodiny a tak dále. Film má však podle mne zcela ideální stopáž a díky tomu se člověk opravdu dobře baví. Milé, jen ten soundtrack mi úplně neseděl v některých momentech a přišlo mi to takové rihannově nucené. Score jsem zatím pořádně neslyšela. 80%

Co děláme v temnotách (2014)

Byla jsem ze začátku nadšená. Hrozně se mi líbilo jak to filmaři pojali, skvělé jsou i postavy a nápad, ale chybí tomu zcela dynamika nebo napětí a vcelku brzy jsem se u filmu nudila.

Zabij mě třikrát (2014)

Prosluněná hra na rocknrollu, kterou zcela jednoduše táhne vždy úžasný Simon Pegg. Chybí tomu jak grácie, tak více humoru. První polovina filmu mne dostatečně zaujala, ale čím víc se příběh motal do sebe, tím více mne ztrácel, až jsem byla nakonec ráda, že je konec. Je to škola, myslím, že to mohl být dobrý film. Nicméně na odpad mi to taky napřijde. Přecijen člověk se zasmál, byla tam krásná scenérie a ta první půlka jela rychle. 55%

Mission: Impossible - Národ grázlů (2015)

Já jsem nadšením bez sebe. Jsem fanynka, takže jsem na film jednoduše musela, ale na druhou stranu jsem od něj tentokrát nic nečekala. O to víc jsem byla překvapená. Film se ani jednou nezastaví a od první do téměř poslední scény je film nadupaný akcí a to vynikající akci. Co musím zmínit a z čeho jsem byla hotový je úprava zvuku, každý moment byl nazvučen s presizností, která se mi vryla pod kůži a zaplesala mé hudební duši, to už tolik soundtrack nezvládl. Skvělé je také nové doplňující obsazení, jako velká fanynka Sean Harrise jsem byla opravdu ráda a Rebeca Fergusson? Nádherná a úžasná. Já jsem nadšená. 90%

Ant-Man (2015)

Nakonec jsem se rozhodla pro čtyři hvězdičky a to z následujícího důvodu. Když se ohlédnu za ostatními mervely, tak Ant-man je pro mne lepší dílo než polovina Iron-Manů a celý Captain America. A to z jednoduchého důvodu, dokázat odpíchnout důvěryhodně mravnčího muže je mnohem těžší než vojáka z druhé světové nebo extra inteligentního vědce. Film jako každý jiný Marvel byl postavený hlavně na vtipu, což mi rozhodně nevadí, ale po pomalém rozjezdu hold nepřijde ten plnohodnotný finiš, který by si člověk zasloužil. Nicméně, jako celek mne film bavil a nejvíce jsem se zasmála nad The Cure <3. 75%