Rocky Balboa (2006) odpad!

Žasnu a divím se za co proboha tolik hvězdiček? Podle mě je to film přiblblý, uslintaný, naprosto nezáživný, stoprocentně odhadnutelný a ta "moudra", co tu padají... Ufffff. Plně souhlasím s několika ojedinělými názory, že to je strašnej provar a nic hloupějšího jsem už dlouho neviděl. Koncentrovaná nuda.

Ghost Rider (2007)

Jipijahéééj, jipijahooou... Nějak se nemůžu zbavit dojmu, že s mnohem větším nadhledem od všech zúčastněných to mohla být báječná komedie, ovšem všichni a všechno se tu bere tak vážně, že by z toho jeden s*** mramor. Pardon. Efektní podívaná to je, od komiksu těžko můžete očekávat nějaké intelektuální erupce, ale tohle je místy skoro stejně blbé jako Rocky 6. Apropos - zdá se, že motorkáři maj novýho boha. Ještě mi někdo vysvětlete, jak je možný, že těm Ghost Riderům neuhořej vlasy. :o)

Zmizení (2005)

Celkem nudná rádobydrsná a podle mě hodně nadhodnocená detektivka, ve které sotva ochmýřená děcka ze střední školy cedí skrz zuby hlášky protřelých rváčů a dealerů, rvou se jak koně a přitom vypadají tak, že byste jim dali bombón.