Hvězdná brána (1997) (seriál) odpad!

Teď na to cumim a je to fakt neuvěřitelně debilní...

AO: Poslední neandrtálec (2010)

Docela mě to chytlo, opravdu pěkné. A přijde mi to i celkem reálné (i když možná bohužel nebude..). Upozorňuji všechny, co dávají hejt, že hejtovat je opravdu lehké. Mě to chytlo za srdce a k filmu by měla patřit i dost představivost a vypravnost, což tam je... Klobouk dolů, tvůrci se snažili. Je tam láska. Pro mě za pět, protože snaha se cení a protože jsem viděl už mnoho dražších a přitom horších filmů

Vikingové (2013) (seriál)

Do doby, než zabil starého Earla, to byl celkem top seriál, ale pak to šlo s napinavosti hrubě do prdele...

Hra o trůny (2011) (seriál)

Poměrně fajnové první série se v té páté proměnily již v naprosto nudnou mrdku. Lol, i tohle z vás udělá snaha o co nejpreciznější natáčení

Fahrenheit 9/11 (2004)

mnohem lepší, než jsem čekal, jeden z nejlepších konspiračněsociologických dokumentů, co jsem viděl... bojuje o místo na Slunci s Bowling for Columbine

Leviatan (2014)

Takhle to ale dopadnout nemělo! Nebo to opravdu Bůh chtěl?

Bowling for Columbine (2002)

Michael Moore je prostě geniální i v tom, že nepotřebuje žádnýho poskoka a neustále tam je on sám :) žeru ho

Temné údolí (2014)

Jeden z nejlepších filmů, co jsem kdy viděl, nechápu ty kecy všech... Obrazový orgasmus a i dějově je to skvělé a smysl to dává... Hlavní hrdina podle mě nemusí být vždycky jako z Tenkrát na Západě (a ani tam nemá moc oblicejovou mimiku). Vůbec nechápete, hodnotitele filmů se poslední dobou desetinásobně rozmnozili a kecaj čím dál větší kraviny. Film mě atmosférou strhl podobně jako Django, možná ještě víc, jinak lépe

Případy 1. oddělení (2014) (seriál)

Patrick Zandl je teplej úchyl s divnym jménem! Někdy jsou tam mírný chybky a je to přitažený za vlasy, třeba ČT viditelně vlivnými lidmi ovlivněná k diskriminaci Arabů a cizinců (naštěstí ne tak, jako v tom škváru Sanitka), ale jinak mi to přijde jako super seriál s ohromnou lidskou kvalitou a skvělými výkony. Jebat všechny kriminálky Miami, New York a Las Vegas!