Hitlerův kruh zla (2017) (seriál)

Skutečnost, že atentát je tu prezentován jako akce někde v parku místo na ulici a že auto je zcela jiné včetně řízení, je pro mne západním důvodem nedůvěry v tento pořád, jedno kolik historiků tam hovoří a kolik se jich tak pod pořad podepsalo.

Stát se opicí (1981)

Jako děcko jsem ten film miloval. Hlavně tu scénu v restauraci, jak borec si řekne o máslo a jeho kámoš mu máslo na talířku položí do špagety.

Beckham (2023) (seriál)

Beckham vždy patřil mezi mé oblíbené fotbalisty a jeho kopy a pasy jsou dodnes pastvou pro oči. To však nemůže změnit nic na tom, že tento dokument přes nepopíratelnou atraktavitu a skvělé tempo je hlavně mozaikou vzpomínek těch, co ho měli a mají rádi. Takže přes snahu o objektivitu pasáží o nevěře, je tento seriál oslavou výborného hráče, nikoli objektivním zhodnocením jedné fotbalové kariéry.

Zločiny Velké Prahy (2021) (seriál)

Plesl a Langoš dohromady - pro mne ti nejlepší současní herci v Česku. Není co řešit.

Muži v černém: Globální hrozba (2019)

Veškerá ta lehkost a vtip původní trilogie tu vůbec, ale vůbec není. Marná sláva, Smith, Jones a Brolin nasadili laťku tak vysoko, že překonat ji je prostě nemožné.

Bod obnovy (2023)

V závěru titulků autoři vyzvali k hodnocení, tak hodnotíme. No hele, na zadek jsem si z toho nesedl. V podstatě je to průměrná detektivka zasazena do budoucnosti o 18 let. Nic víc, nic míň. Přesto dávám 4* za výborně zvolené herce a hlavně v duchu Ikarie za nesnažení se o nějaké trapné digitální efekty jak v Nesmrtelné tetě. Jinak toto byl na dlouhou dobu poslední film v Cinema City. Sorry, ale čtvrt litru za vstupenku, kdy ještě tak 20 minut reklam a upoutávek, je už přes čáru. Už mne to štve delší dobu a teď už pohár přetekl.

Kam k nám (2023) (pořad)

Uniká mi smysl pořadu. Nevyšlo by levněji natočit klasický dokument o krásách obou zemí a la Objektiv?

22 Jump Street (2014)

Nejlepší scéna je prostě setkání rodin. Sežente mu vodu, je černej, už vytrpěl dost.

Eliška a Damián - Epizoda 1 (2023) (epizoda)

No to si děláte prdel! Jsem zvědav, po kolikátém díle to potichu stáhnou z programu. Tipuji po čtvrtém. Jedna *, protože stále se držím svého zákona "Nedávejte odpad, když měli odvahu aspoň to zkusit."

Moje slunce Mad (2021)

Dal bych pět, ale konec filmu je těžko uvěřitelný.