Území mrazu (2013)

A právě tady tímto filmem skončila doba Cagových dobrých filmů, sice Cusack svou rolí zazářil mnohem víc, ale i tak se spojením děje soudracku a Cage a právě zmiňovaného Cusacka se film vryl do mého seznamu filmu, na které se někdy ještě podívám 80%.

Habermannův mlýn (2010)

Mám jen já snad pocit, že když někde hraje Roden, vždy je to supr film? Asi to bude znít blbě a mnoho z Vás mě bude prklínat ale- bez Rodena by to byl odpad!, 80%

Dějiny násilí (2005)

Děj, herecké výkony beru, ale proč mi to připomíná akčňáky z roky 1990, a ne z roku 2005.60%.

Kapitán Phillips (2013)

V čemkoliv Hanks hrál a bylo to z historie nebo to byl thriller tak vždy to byla perla. A toto není vyjímka. Sice jediné, co je výtka je délka- nemám v oblibě filmy deší dvou hodin.... 80%.

Viktor Frankenstein (2015)

Co to má sakra Radcliffe za roli? A proč to má být zrovna takový děs? Mám víc otázek, než odpovědí.... WUT? Mé očekávání byly úplně jinde, a na děj raději zapomenu.... jedině konec alespoň stál za dokoukání. 50%

Kráska a zvíře (2014)

Tak schválně, kolik remaků na Krásku a zvíře ještě uvidím..... už jsem asi viděla 4 a to i ten stejnojmenný seriál. A krom animovaného od Disney, vše nestálo za nic.... a ani toto ne, 40%.

Bez soucitu (2010)

Konečně není hlavním hrdinou Travolta, ale někdo, kdo je mladší.... to bylo první co mě na konci napadlo. Ano některé dějové prvky byly nesmyslné, ale to jsem schopna přehlédnout.... děj ušel a herecké výkony byly dobré. 70%

Únos (2012)

Kdyby tento film měl víc odpovědí, než otázek, tak by to byl o 100% hezčí film. Námět není zlý, ale provedení je na dost nízké úrovni. Taky hercům a herečkám chybí víc šťávy.... je mi líto 40%.

International (2009)

Asi se už nedočkám toho, že se mi bude líbit špionážní akčňáky, bezduchá akce, spoustu zbytečných scén a na 21. století chabé. Ale dějově to zas nejhorší není a konec taky ušel. 60%

Skrýš (2010)

Nemusím herečku Julianne Moore, a taky mě filmy s ní neberou, a taky v tomto filmi potvrdila, že je to podprůměrná herečka, ale to, co dalo tomuto filmu dobrý nádech je herecký výkon Jonathana R. Meyerse, díky tomu se film jevil jako pěkný lehce strašidelný thriller. Ale dějem se to právě tomu výkonu zmiňovaného Meyera nevyrovnalo, 60%.