Ďáblův dvojník (2011)

Ááááá zase tady máme jednoho sociálně těžce narušeného psychopatického imbecila, sadistu a vraha, který pro své pobavení neváhá šikanovat, terorizovat a vraždit, své spoluobčany a spoluobčanky. Insha'Allah. Výborně natočené životopisné drama se skvělým dvojitým Dominicem Cooperem.

Stolen (2009)

Skvělá mystery krimi, ve které se prolínají dva příběhy, které se nakonec sejdou. Jeden současný, druhý padesát let starý. Skvělá atmosféra, kostýmy a vystižení "staré" doby. Výborní herci, dobrá muzika, doslova "táhnoucí" se celým filmem.

Kontraband (2012)

Suprová brilantní věcička, chytrej pašunk, rychlej inteligentní Mark, ostatní taktéž nejsou k zahození. Musíte se trošku soustředit a ne jen tupě pasivně čučet a budete odměněni opravdu skvělou podívanou.

S láskou, Rosie (2014)

A budete bulet a ždímat kapesník a vzdychat a držet palce a rozhořčovat se a zase bulet a nakonec omdlíte blahem. A konec vám neprozradím a musíte to vidět, zaručeně je to vtipný a milý a takový ňu ňu. Lily Collins je kouzelná.

Poslední skotský král (2006)

Zde někteří přítomní komentovači, kteří pindáte, že jste se z toho z filmu o Aminovi moc nedozvěděli, jděte do Wikipedie. Já se toho dozvěděla až až, stačilo, díky, zase jeden sráč, co mučil lidi a celý národ a vydrželo mu to aktivně 8 let a do smrti tvrdil, že to s Ugandou myslí dobře. No, ve filmech o Hitlerovi se toho dozvíte podobně, akorát je jich mnohem víc a v některých se může jevit, že je rovněž vykreslován jako lidumil. Takoví už totiž diktátoři jsou. Sociopati, schizofrenní notoričtí psychopati, v tomto případě i lidožrouti. Obsahově strašnej film, výkon Foresta je strhující, James je výbornej, slintá opět za jedna.

Americký sniper (2014)

no...Clint byl vždycky patriot, o tom není pochyb, mám ho ráda, v roli režiséra daleko víc. Takže ty hvězdy jsou hlavně pro něho. Coopera moc nemusím, je divnej a tady se mu podařilo být divnej na jedničku. Nabral hmotu, vynikající tupohlavě zelenomodrý výraz v nadupané tváři. Vážně, výborný zelený hvězdopruhomozek. Kdyby mi napochodoval domu, se vším tím vercajkem na sobě, asi bych taky čučela a čekala s obavou, kdy to spustí. Což taková malá irácká desetiletá holka, která možná v životě neviděla televizi. Jen na to dívám v teple svého mírumilovného domova a už mám PTSP jak vyšitý.

Fleming (2014) (seriál)

Vtipné, napínavé, svižné, chytré, sexy, exceletní.

Vlk z Wall Street (2013)

Dobře udělaný. Ale jdu spát, umořená tím mother fucker big shit kokotem a jeho mother fucker světem.

Malá vražda (2011)

Jejda jejda, takže copak to tady máme? Jednoho moulu, kterého docela odpravila chybka v úsudku a teď s ním nemluví ni klika u dveří. Ale zase neni takový mačo, protože, když ho osloví duch, docela se chytne.Každopádně je to krásný ženský duch, takže tím to asi bude. Kdyby ho oslovil nějakej starej smraďoch, asi by to bylo pomalejší. Hurikán Katrina zde vůbec není důležitý, takže jdeme dále. Storka není špatná, leč přeplácaná a vnitřně rozervaná a nazvala bych toto všechno podprůměrnou televizní detektivní inscenací, za vydatné podpory podprůměrné režie. Herecké výkony jsou adekvátní inscenaci. Avšak musím říci, že rozuzlení zápletky mě překvapilo, pořád jsem čekala, že to bude přeci jen složitější. No, jestli máte nějaké ruční práce a nemusíte, nebo nechcete u toho přemýšlet, pak je tento film ideální.

Milenec je zločinec! (2008)

Naneštěstí jsem to viděla s českým vulgárně žoviálním dabingem a ještě ke všemu Meg Ryan nemluvila úžasným hlasem Martiny Menšíkové, takže to byla těžká bída. A ještě ke všemu přehrávala jak prase. Co jste mi to s ní provedli? Rejžo! Takže to zrekapitulujeme. Meg přehrává, Banderas má taky ty psí oči moc, agenti jsou asexuální až bída..... řekla bych, že tu je tedy německé koprodukce požehnaně, tak tím to bude. Není to špatný příběh, jen je prasecky natočený. PS: Meg, co jsi mi to provedla? Vlastně co jsi si to provedla? Vždyť víš, jaký je ten botox sajrajt! Chjo, nic už nebude jako dřív.....