• Krátkometrážní

Dědictví aneb Kurvahošigutntág (1992)

Ne fakt není vtipné se celý film chovat jak opilý.....A jestli tohle je Bolívkova životní role tak to ho teda fakt lituji, že se tak ztrapnil před celým národem....

Nelítostný souboj (1995)

Film mě nezaujal snad vůbec ničím, ale zase je fakt, že úplná nuda to teda nebyla.Al Pacino s Robertem tvořili dokonalé nepřátele!Já si teda myslím, že normalní krimi/thriller, ale jak se tak dívám na hodnocení tak je mi z toho zle.Prostě v tomhle asi nevidím co ostatní.A scénář dokonalý a pak musím dosat tu scénku v restauraci, která byla slvělá.Klasické tří hvězdičkové hodnocení víc ani ťuk!

Jak na věc (2002)

Z tohohle filmu mám velmi podivnou depresi!!! Až tak moc feel-good, že mi z toho bylo blbě, ale ty 4* si to zaslouží!

Doba ledová: Mamutí drcnutí (2016)

Musím uznat, že to bylo vážně vtipné na rozdíl od dnešních hraných komedií.Jenom z toho bylo vidět, že je to hlavně mířené na děti, ale zase v tom byly prvky, které určitě pochopí jen 12+.Rozhodně z toho nebude nejlepší díl ze série a ani to nebude nejlepší animák roku, ale na to, že je to pátý díl v sérii se drží velice obstojně a nápady teda tvůrci pořád mají!Myslím si, že žádnou chybu neuděláte, když si na to zajdete do kina s kýmkoliv.

Eurotrip (2004)

Sakra kde tohle mohlo nabrat 64%? Nejvíce nadhodnocený film, který znám....tři hvězdy a konec!

Sousedi 2 (2016)

Bylo to pro mě o trochu poživatelnější než ta jednička, ale asi jen kvůli Chloe.

Na sv. Valentýna (2010)

Co to ze začátku u mě nenáviděný film, ale jak si ho už pouštím po několikáté tak mi to přijde tím dál víc lepší a zábavnější.Něco asi musíte fakt vidět a slyšet víckrát než se vám to zalíbí. Krásná Jessica Alba, oblíbený Ashton Kutcher, usměvavá Anne Hathaway, kouzelná Julia Roberts s Emmou, pohodový Jamie Foxx, otravná Taylor Swift, milá Queen Latifah, nejlepší Bradley Cooper, stařenky Bates a MacLaine a dkončuje to "vtipný" Patrick Dempsey. Jo a ještě nesmím zapomenout na Biel, kterou obvykle nanávidím, ale musím říct, že v tomhle filmu byla fakt zábavná :D

Bílý oleandr (2002)

Krásný film, který by si tady zasloužil více pozornosti.Velice úžasná Pfeiffer, ale i Zellweger s Alison Lohman rozhodně stojí za zmínku!!.Byl to velice odvážný,zajímavý a umělecký film na, který jen tak nezapomenu a budu na něho myslet ještě hodně dlouho! " Drogs are awesome, but my drog is love and freedom! "

Sedm (1995)

Tohle je fakt velkolepý film o tom jak někdo může být opravdu zvrácený. Fincher to pojal až neskutečně dobře. Napínavé a strašidelné scény na každém rohu. Scénář fakt parádní a Andrew Walker se teda předvedl! Herecké obsazení vyvedené hlavně náš vrah Kevin Spacey, kterému tato role perfektně sedla! Nejlepší krimi/thriller, který jsem v životě viděl!

Letadla, vlaky, automobily (1987)

Tohle jsem fakt nečekal.Takhle záživný film, který mě dokázal ukázkově upoutat a oslnit!Steve Martin to úplně dokonale zahrál i ten tlusťoch byl výborný a hlavně tvořili dokonalou kombinaci s kterou jsem se pořád bavil.Pár chyb ten film měl... např. Scéna v autě jak se tlusťoch proměnil v ďábla, ale tohle není o chybách.Rozhodně nadprůměr u komedií se Stevem!!!