• Krátkometrážní

Čas zabíjet (1996)

Plytké, ale později se začlo stupňovat napětí a na ty 4 hvězdy se to vytáhlo!:))

Hokus pokus (1993)

Vcelku zajímavý a svého druhu jedinečný snímek. Konečně nějaký nehororový Halloweenský film a devadesátkové triky mi tady připadali dost obstojné. Všechny tři čarodějky byly nijaké, nic víc ani nic míň - 3 hvězdy, hezký průměr...

U nás na farmě (2004)

Jeden z mých nejoblíbenějších animáků z dětství. 4* z nostalgie

Hon (2012)

Super drama, ale na mě až moc dýchala ta dánská deprese. Celý film je ponurý a rozvleklý, což mu neubirá na kvalitě, ale vůči té depresivní náladě to bylo až moc dlouhé. Mads to zahrál výborně, nijak nepřehrával a perfektně se hodil do takovéto role.

Hele vole, kde mám káru? (2000)

U mě šel tento film postupně z 0 až na 100. Začal s opadem, pak 3 hěvzdama a nakonec má 5:))))

Firma (1993)

Rozhodně jsem nečekal, že mě ten film chytne až takovým způsobem. Má to prostě naprosto všechno, co čekáte od thrilleru. Musím říct, že thriller začíná být jedním z mých top 3 žánrů, které budu rád vyhledávat. Tom Cruise tady byl super, jedna z jeho nej rolí. P.S. Nejlepší postava byla sekretářka od detektiva:))

Tenkrát v Hollywoodu (2019)

Čekal jsem od toho úplně něco jiného a něco úplně jiného jsem dostal. Bohužel pro mě nejslabší Tarantinovka. Příběh Sharon tam vlastně nehraje skoro žádnou roli, ale aspoň konec stojí opravdu za to!

Honba za diamantem (1984)

Malarkey to přesně vystihl, takovéto filmy se už netočí. Dobrodružné komedie z prostředí džungle. Je to hrozná škoda, protože tohle je ten prototyp mého oblíbeného filmu.